Як видалити Один Навколо – безкоштовний додаток

Соціальна мережа Один Навколо не надає можливість видалити з сайту власну анкету. Однак, все-таки є виходи з цієї ситуації. Так давайте ж розглянемо, як видалити один навколо з телефону повністю.

Як видалити Один Навколо   безкоштовний додаток

Всього існує два способи видалення програми із телефону.

Спосіб №1 — як легко видалити Один Навколо

Щоб розібратися з питанням, як видалити один навколо, ви можете звернутися до адміністрації або до служби підтримки сайту. У вашому списку контактів обов’язково повинен бути користувач з ім’ям Один Навколо. Вам достатньо одного відвідування сайту, як він з’явиться у вас.

Як видалити Один Навколо   безкоштовний додаток

Першим ділом відкриваємо діалогове вікно з цим співрозмовником, перед вами з’явиться автоматичне повідомлення. Необхідно гарненько обдумати текст свого повідомлення. А після викладіть доступною мовою і зрозуміло, що ви хочете видалити з цієї соціалки, але при цьому вам слід вказати причину. Вашу заявку повинна буде розглянути технічна підтримка, в результаті чого вам буде надіслано відповідь. В основному такі заявки схвалюють, однак, випадки бувають різні. Якщо відповідь техпідтримки не задовольнив вас, то вам доведеться скористатися таким варіантом.

Спосіб №2

У цьому варіанті видалення ми розглянемо такий спосіб, як зміна імені і позбавлення від всіх даних. На вашій сторінці під аватаркою ви побачите кнопку «Змінити». Нам слід натиснути на неї і провести повне редагування особистої інформації. Зробити всі поля пустими у нас не вийде, проте ви можете прописати будь-які літери і символи, які не мають ніякого сенсу або ж придумати собі жартівливе прізвисько

Як видалити Один Навколо   безкоштовний додаток.

Після не забуваємо про фото, натискаємо на нього і вставляємо туди будь-яку картинку. Після видаляємо всіх наявних друзів. Таким чином, минулі співрозмовники не зможуть відшукати за контактами, ні в списку своїх друзів.Також існує універсальний метод видалити власну учетку в соціалці Один Навколо. Але для того, щоб застосувати його нам потрібно зайти в свій профіль через комп’ютер.

Спосіб №3

Як видалити Один Навколо   безкоштовний додаток

Для того щоб позбутися від цієї соціалки вам необхідно буде запустити програму з комп’ютера або ноутбука. Після вибираємо пункт «Налаштування», тиснемо на іконку «Видалити мою анкету», потім не виробляємо авторизацію з цього облікового запису. Він приблизно буде видалено протягом місяця, але якщо ж у цьому період зайдете в цій додаток з цього облікового запису, то ваша заявка на видалення буде відхилена, тобто профіль у вас не вийде видалити.Поділися з друзями:

Як видалити Один Навколо   безкоштовний додаток