Як видалити одного з привату в Майнкрафте

Світ Майнкрафт дуже популярний і привертає тисячі гравців по всій земній кулі. Поетом з ігровим процесом буває пов’язано чимало запитань. Одні з найбільш популярних запитань пов’язані з приватом, його видаленням і видаленням з нього друзів по грі. Докладні відповіді на них будуть дані в цій статті.

Як видалити приват в Майнкрафте

Кожен користувач гри, який поважає себе та інших гравців обов’язково повинен распривачивать свої території, які він збирається кинути. Адже є інші гемейры, які можуть побажати зайняти дану територію, а раз вона не потрібна хазяїну, то навіщо перешкоджати цьому?

Як видалити одного з привату в Майнкрафте

Для того, щоб зняти приватність з ділянки необхідно виконати наступні види команд:

  • Для початку потрібно відкрити чат, натисканням клавіші Т.
  • Потім необхідно ввести директиву: /rg remove (назву вашої ділянки, яке вводиться без скобочек і лапок).
  • Аналогічна команда, яка виконує цю ж дію, виглядає так: /region remove (назву вашої території, яка прописується без дужок).
  • Є ще одна команда, яка може допомогти для здійснення цієї мети: /region delete (назва вашого привату, яке має бути без дужок).

У разі, коли расприватить регіон не виходить, цьому може бути декілька причин: неправильно введене ім’я території, не видалені всі друзі з цієї ділянки, неправильно введена команда. Ім’я території можна подивитись ввівши в чат наступну команду: /rg list.

Як видалити одного з привату

Існує дві команди, які допомагають вирішити проблему, як видалити з привату певного персонажа.

Як видалити одного з привату в Майнкрафте

  • Для початку, щоб не потрапити в халепу, необхідно дізнатися кількість і ніки всіх друзів, які були коли-небудь додано на територію. Для цього можна використовувати директиву /region info (назву вашої ділянки, яке вводиться без дужок). Команду потрібно вписати в чат (чат відкривається клавішею Т).
  • Далі, прописуємо наступну директиву: /region removemember <назва вашого привату без дужок> <ім’я одного без скобочек> . За допомогою цієї команди одного можна прибрати з підконтрольного ділянки з можливістю подальшого відновлення.
  • Якщо є бажання прибрати одного зі своєї землі без можливості відновлення в майбутньому, то потрібно скористатися іншою директивою: /region removeowner <назва приватній території без дужок> @<нікнейм одного без дужок>.Поділися з друзями:

Примітка: при введенні будь-яких команд в чаті слід уважно стежити за регістром літер, так як неправильне написання призведе до того, що дія не буде виконано.