Як видалити Omniboxes – простий метод видалення Фейк пошуку

Якщо ви відкрили свій браузер, а у вас замість звичної сторінки висвітилася інша стартова сторінка, при цьому ви або інші особи, що мають доступ до комп’ютера не змінювали стартову сторінку, тоді ми вітаємо вас, ви стали володарем вірусної програми omniboxes. Дана вірусна програма змінює всі ваші налаштування браузера, крім того, вона змінює домашню сторінку. Відповідно у багатьох користувачів виникає питання, як видалити omniboxes? Давайте докладніше розглянемо це питання.

Як видалити Omniboxes – простий метод видалення Фейк пошуку

Способи видалення omniboxes

Самий швидкий і легкий метод, який стане ідеальним варіантом для тих, хто не сильний в комп’ютерах, це завантажити та встановити у себе на комп’ютері спеціальну програму, яка зможе видалити omniboxes.

Найбільш поширеними і популярними програмами для видалення omniboxes є Ccleaner і AdwCleaner. Ці утиліти чудово справляються з цим завданням.

Крім того, можна використовувати і інші програми, проте більшість з них є платними. Природно, ви можете порыскать по просторах інтернету і відшукати ламану версію. Але навіщо заново винаходити велосипед, коли рішення вже придумано.

Ручне видалення Omniboxes — Фейкової пошукової сторінки

Видалити omniboxes цілком можна і вручну, для виконання цієї процедури вам буде потрібно виконати наступні дії:

  • Першим ділом, клацаємо на ярлику браузера правою кнопкою миші і заходимо в властивості, тут нам потрібно перевірити, немає чи в кінці рядка «Об’єкт» ссилочку на omniboxes. В іншому випадку потрібно буде видалити її. Цю процедуру слід здійснити для всіх наявних на комп’ютері браузерів.
  • Повністю чистимо реєстру, в ньому не повинно залишитись будь-яких записів про omniboxes. Щоб зайти в редактор реєстру нам знадобиться команда regEdit, її потрібно ввести в меню «Пуск». Натискаємо клавішу F3 (виклик вікна пошуку) або ж можна поступити простіше «Правка» — «Знайти».
  • За допомогою пошуку виявляємо всі паки і файли, які в своїй назві містять omniboxes, а після видаляємо їх усіх.
  • Проводимо чистку всіх наявних тимчасових файлів, що знаходяться в папці, а після проводимо чистку кеша.
  • Перевіряємо стартову сторінку.


  • Поділися з друзями:

    Ось Такими нехитрими діями можна видалити omniboxes. В принципі, нічого складного в цьому завданні немає, досить строго слідувати правилам і уважно читати інструкції.