Оновлення операційної системи Windows 7 – це додаткові компоненти, до вже встановленого програмного забезпечення . Вони покращують роботу вашого комп’ютера і усувають наявні або можливі помилки. Оновлення завантажуються і встановлюються абсолютно безкоштовно, тому ні в якому випадки не оплачуйте їх.

Напевно, ви вже здогадалися, що оновлення Windows 7 не можуть завантажуються на ваш ПК, якщо він не підключений до інтернету.
Багато користувачів скептично ставляться до оновлень, вважаючи їх не потрібними. В якійсь мірі я з ними не можу не погодиться, тому і вирішив написати цю статтю, яка допоможе вам видалити раніше встановлені оновлення на ваш комп’ютер.

Для того щоб видалити оновлення операційної системи Windows 7 необхідно:

1. Відкрийте меню «Пуск». Відшукайте в ньому «Панель управління» і клацніть по ній.


2. У вікні, виберіть режим відображення «За категоріями». Потім клацніть на пункт «Програми».


3. Потім у розділі «Програми та компоненти» клацніть лівою кнопкою миші на «Перегляд інстальованих оновлень».


Перед вами з’явиться список всіх встановлених оновлень для програм і операційної системи Windows 7. Їх можна відсортувати за датою.

Щоб видалити ту або іншу оновлення необхідно клацнути по ньому правою кнопкою миші і натиснути «Видалити».


Після чого відкриється діалогове вікно, яке потребує підтвердження або скасування видалення.


Далі відкриється нове вікно, яке сповістить нас про видалення оновлення. Для скасування процесу відповідно натисніть на кнопку «Скасувати». По закінченню процесу видалення знову з’явиться діалогове вікно, в якому повідомляється, що ваші зміни набудуть чинності після перезавантаження комп’ютера. Ви можете перезавантажити комп’ютер відразу, натиснувши кнопку «Перезавантажити зараз», або відкласти цей процес, натиснувши «Перезавантажити пізніше».


Тепер віддалене вами оновлення пропаде зі списку оновлень «Microsoft Windows».

На жаль, виділити і видалити всі оновлення відразу не вийде, але це можна зробити і без виділення. Як ви бачите на зображенні вище, у мене встановлено 180 оновлень операційної системи та на видалення їх усіх піде досить багато часу. Зараз я вам розповім, як скоротити цей час.

Клацніть правою кнопкою миші на рядок «Microsoft Windows». У діалоговому вікні виберіть пункт «Видалити». Таким чином, всі оновлення, які знаходяться в даній групі, будуть видалені.