Як видалити Opera браузер з комп’ютера повністю

У багатьох на комп’ютерах встановлений браузер Opera, і це не дивно, так як він користується великою популярністю. Однак у деяких випадках виникають певні ситуації, коли потрібно видалити браузер, наприклад, він став працювати некоректно. Слід зауважити, що в деяких папках залишається інформація про нього. Звичайне видалення не здатне повноцінно вирішити дану проблему, тому ми з вами розглянемо питання як видалити оперу з комп’ютера повністю.

Як видалити Opera браузер з компютера повністю

Видалення стандартними засобами

Для того щоб видалити браузер Opera, вам буде достатньо вміти користуватися звичайною операційною системою. Для початку відкриваємо меню «Пуск», потім тиснемо на «Панель управління». При цьому пам’ятайте, що видалення звичайної іконки на робочому столі буде недостатньо. Тому відкриваємо панель управління і заходимо в розділ «Програми та компоненти».

Як видалити Opera браузер з компютера повністю

Перш ніж повністю видаляти цей браузер, необхідно буде закрити його. Потім в списку програм відшукуємо інтернет-оглядач, який нам і потрібно буде деінсталювати. Тиснемо на кнопочку «Видалити», а після слід почекати кілька секунд, поки перед вами не з’явиться повідомлення про завершення процесу. Якщо ви хочете, щоб з вашого комп’ютера повністю зникли всі налаштування спільно з самим браузером, то в даному випадку вам потрібно буде поставити галочку навпроти напису «Видалити всі користувальницькі дані». Як правило, цих дій цілком достатньо, але якщо не всі віддалилося, то в даному випадку можна спробувати вручну видалити всі папки, пов’язані з браузером опера.

Як видалити Opera браузер з компютера повністю

Видалення опери вручну

Давайте детально розглянемо, як можна видалити браузер Опера вручну, а також всю інформацію про нього на своєму комп’ютері. Для виконання цієї дії слід відшукати папки, в яких містяться всі дані про це браузері. Деякі папки цілком можуть бути прихованими, тому робимо їх видимими.

Як видалити Opera браузер з компютера повністюПоділися з друзями:

Після переходимо на диск С. Тут розташовані всі папки, які нам потрібно буде видалити. Відшукуємо у файлі з програмами наш браузер. Після чого виділяємо його і правою кнопкою миші викликаємо меню і клацаємо на видалення.Нам залишилося лише видалити папку, в якій були збережені всі настоянки опери. Для цього відкриваємо розділ З, а після «Ім’я користувача». Там відшукуємо однойменну папку і видаляємо її. На цьому процедура закінчена, якщо в детальності слідувати нашим порадам, то ви легко впораєтеся з цим завданням.