Як видалити папку “Завантаження” і файли в ній

Папка «Завантаження» – це саме те місце, куди автоматично потрапляють файли, які були закачані користувачем з інтернету. Іноді при збереженні якої-небудь програми або гри у користувача може з’явитися запит на адресу директорії, куди пройде завантаження. Якщо ж такого не сталося, то можна бути повністю впевненим, що знайти закачаний файл можна саме в течці «Завантаження».Як видалити папку Завантаження і файли в ній

Де розташовується папка «Завантаження»

Початківці користувачі ПК часто не можуть відразу визначитися з місцем розташування даної папки. Знайти її досить просто вона знаходиться на диску С в папці «Користувачі» (користувача таткові необхідно вибрати директорію з ім’ям свого профілю).

Частіше навіть не потрібно шукати по папках, досить просто відкрити вікно провідника і татко «Завантаження» буде розташована зліва на панелі з швидким доступом.

Чи можна видаляти завантажувальні файли з папки «Завантаження»?

Для початку потрібно встановити який саме файл. Якщо це просто завантажувальний файл, за допомогою якого була встановлена та чи інша програмка, то його можна без страху видаляти. На роботу програми це ніяк не вплине.

Але в тому випадку, коли це портативна версія програми, тобто програмка, яка просто запускається і не вимагає установки, то цей файл видаляти не можна, адже вийде та сама програма.

Як видалити завантаження в папці

З часом папка «Завантаження» накопичує достатньо багато різних файлів і стає дуже громіздкою. Це може гальмувати роботу системи, так як місця на системному диску стає мало. Тому періодично необхідно перевіряти папочку на предмет зайвих і непотрібних файлів і видаляти їх.

Зробити це зовсім нескладно:

  • Відкриваємо папку «Завантаження».Як видалити папку Завантаження і файли в ній
  • Виділяємо один файл (можна відразу кілька), який підлягає видаленню. Кілька файлів можна виділити мишкою, утримуючи при цьому кнопку Ctrl на клавіатурі.
  • Потім натискаємо пр. кнопкою мишки по кожному з виділених об’єктів і вибираємо пункт меню «Видалити».Як видалити папку Завантаження і файли в ній
  • Далі, відбудеться автоматичне переміщення виділених об’єктів в «Кошик».
  • Після цього можна закрити вікно провідника і очистити Корзину.Як видалити папку Завантаження і файли в нійПоділися з друзями:

Потрібні завантажувальні файли або портативні програми буде зручно зберігати в спеціально створеній папці, наприклад, на робочому столі. Так, до них буде зручний доступ. І в той же час папка «Завантаження» буде очищена від всього зайвого, що дуже полегшить орієнтування у завантажених файлах.