Дуже часто багатьом користувачам соцмережі ВКонтакте не потрібні передплатники, так як не всім хочеться, щоб за їх діями на сайті стежили інші люди. Але вони все одно з’являються, наприклад, це можуть бути ті люди, яких не взяли в друзі або видалили зі списку друзів. Розробники в Контакті зробили так, що вони автоматично опиняються підписаними на ваші новини.

З часом список таких людей накопичується досить значний (їх кількість можна побачити відразу під головним фото профілю), тому постає питання: «Як видалити передплатників у ВКонтакте?» раз і на завжди. Видалити весь список передплатників разом на жаль не можливо.

Проте, слід пам’ятати, що кількість підписаних на вашу сторінку людей відображає популярність облікового запису і піднімає його на верхні позиції в пошуку, в порівнянні з профілями інших користувачів. Тому перед видаленням задумайтеся – чи важлива вам популярність і рейтинг профілю?

Так як, на жаль, спеціальної кнопки для видалення передплатників немає, доведеться виконати невелику послідовність дій.

 • Якщо ви просто не хочете, щоб підписані на вас користувачі дивилися ваші новини, то просто занесіть їх у так званий «Чорний список». Для цього:
  • Відкрийте особисту сторінку.
  • Потім перейдіть на сторінку з передплатниками, клацнувши по ссилочку з їх кількістю під головною фотографією профілю.
  • Наведіть курсор миші на мініатюру із зображенням того чи іншого людини і клацніть мишкою по з’явився хрестику в куточку фотографії.
  • Потім, підтвердіть дію натисканням кнопки «Продовжити». Після цієї процедури підписаний користувач перейде в «Чорний список» і не буде бачити ваші оновлення.
 • Тепер необхідно почистити «Чорний список». Робиться це для того, щоб користувачі були підписані дочиста видалені з вашого профілю і більше ніколи не змогли зайти на ваш аккаунт або підписатися на новини вашої сторінки.
  • Після процедури на підставі пункту (1) потрібно почекати годину, а краще добу і тільки потім приступати до очищення «Чорного списку».
  • Для цього потрібно зайти в «Мої Налаштування» і вибрати вкладку з чорним списком.
  • Далі, навпроти кожної людини потрібно натиснути посилання «Видалити зі списку».
  • Всі. Процедура завершена.  Поділися з друзями:

  Ось так, за допомогою даної послідовності дій можна легко позбутися всіх передплатників назавжди. Можливості того, що вони можуть заново підписатися на вашу сторінку немає, тільки якщо ними не буде створено нові акаунти. Ви також можете дізнатися як правильно видалити сторінку в Контакті, і стерти профіль назавжди.