Трохи раніше ми з вами розбирали процес додавання аудіозаписів Вконтакте. Сьогодні ж ми з вами розберемося, як ці записи звідти видалити. Я, чесно кажучи, був здивований, коли дізнався, скільки людей цікавиться даною проблемою. Начебто все зрозуміло. Але тут, одного разу я і сам зіткнувся з тим, що у мене не вийшло видалити пісню зі списку відтворення. У зв’язку з цим я і вирішив написати цю статтю.

Зміст:

  • 1 Як видалити музику в вк в повній версії
  • 2 Як видалити пісню вконтакте з телефону

Як видалити музику в вк в повній версії

Спочатку розберемося, як усе має бути, а потім подивимося, що може не вийде. Заходимо на свою сторінку і клацаємо за пунктом «Аудіозаписи»:

У вкладочке «Мої аудіозаписи» знаходимо ту, яку хочемо видалити. Наводимо на неї мишкою, щоб вона подсветилась. З правого боку з’являється менюшка. Ми натискаємо на хрести і запис видаляється. Подивіться на скріншот, і вам стане все зрозуміло:

Ось тут то і починається найцікавіше. У вас може трапитися таке, що хрестик у кутку може не з’явитися. Я вийшов з положення таким чином. Пару раз обновив сторінку, і все стало на свої місця. Іноді допомагає просто поклацати по всім пунктам меню і знову повернутися у вкладку «Мої аудіозаписи».

Перезавантаження сторінки допомагає в більшості випадків:

Як видалити пісню вконтакте з телефону

Якщо ви часто користуєтеся мобільним додатком для смартфонів і планшетів, то вам корисно буде знати, як виконується ця процедура і там.

Запускаємо програму, в лівому меню натискаємо на пункт «Аудіозаписи», значок якого виглядає у вигляді нотки.

Далі натискаємо на пісню, яку хочемо видалити. Її прев’юшки підвантажується в самому низу, натискаємо на неї.

Подивіться на скріншот, вам відразу стане зрозуміло. Я там по пунктах все показав:

На наступному етапі у нас підвантажується вже цілий плеєр з цією піснею. У правому нижньому кутку знаходимо менюшку плеєра. Вона виглядає, як три вертикальні точки.

Натискаємо на дану менюшку і з випав списку вибираємо пункт «Видалити»:

Нас запитують, а чи справді ми хочемо видалити дану аудіозапис зі своєї сторінки. Ми погоджуємося і натискаємо на кнопку «Так».

Також хочу звернути вашу увагу на те, що не обов’язково заходити на свою сторінку вконтакте і щось там робити саме з мобільного додатку. Можна скористатися звичайним браузером для Андроїд і зайти на свою сторінку в повній версії соціальної мережі, в якій можна робити все що завгодно.

Як ми бачимо, дорогі друзі, нічого складного у видаленні звукозаписів з соціальної мережі вконтакте немає. Єдиною заковикою може бути ось цей глюк Вконтакте, коли не підвантажується хрестик, але ми цю проблему знаємо, як вирішити.

На цьому я закінчую свій короткий мануал по видаленню аудіозаписів з своєї сторінки вк. Чекаю ваших коментарів, якщо є які-небудь питання. Також, якщо ви знаєте ще деякі способи видалення, то поділіться своїми знаннями.

А, може, і це буде Вам цікаво: