Як видалити Питай Ру – Sprashivai.ru

Даний сервіс користувався великою популярністю кілька років тому у російськомовного населення. Але в наші дні цю сферу займають більш зручні і функціональні іноземні сервіси, відбувається поступовий спад репутації питай ру. Крім того, багатьом вже неабияк набридли спамний та рекламні питання, що розсилаються цим сервисм. Відповідно виникає питання, як видалити питай ру? У цій статті ми розберемося з цим питанням.

Як видалити Питай Ру   Sprashivai.ru

Покрокова інструкція видалення sprashivai.ru

Як і більшість інших сервісів, одним разом і остаточно тут ви не зможете видалити питай ру, оскільки деяка інформація про вас та ваших діях буде зберігатися на сервері деякий час. Подібна міра робиться для того, щоб у вас була можливість в подальшому відновити свій аккаунт.

Для того щоб провести видалення своєї сторінки на sprashivai.ru вам необхідно буде виконати наступні дії:

  • Насамперед нам слід увійти на власний аккаунт в цьому сервісі;
  • В меню сайту (горизонтальний рядок у верхній частині екрана), там необхідно буде знайти іконку, представлену у вигляді букви С.
  • Перед вами має постати спадаюче підменю. Вам потрібно буде вибрати розділ «Приватність».

Як видалити Питай Ру   Sprashivai.ru

  • Навпроти опції «Видалити мою сторінку» вам необхідно буде поставити галочку, все це знаходиться в розділі «Налаштування приватності».
  • Натискаємо кнопку «Зберегти зміни».

Як видалити Питай Ру   Sprashivai.ru

Ось і всі маніпуляції, які нам необхідно буде виконати для того щоб безповоротно і остаточно видалити свою сторінку на Питай ру. Після того як ви активуєте видалення, сайт не відразу видалити ваш акканут, а дасть приблизно 6 місяців на роздуми – раптом вам захочеться терміново запитати у кого-небудь що-небудь або самому постати у вигляді розумника, даючи слушні поради людям.

Як видалити Питай Ру   Sprashivai.ru

Перед вами з’явиться повідомлення, в якому буде прописана повна дата видалення вашого профілю в даному сервісі. Необхідно відзначити, що протягом цього періоду ви без особливих проблем зможете відвідувати свій аккаунт, при цьому заходити в нього через свій колишній логін і пароль.Поділися з друзями:

Після того, як ви відмовилися від усіх тих благ, які пропонує вам сервіс Питай ру, ви повинні розуміти, що на ваш поштовий ящик все одно будуть приходити повідомлення. Звичайно ж, ви можете кожен день їх видаляти, але простіше буде відписатися від розсилки. До чого зайвий раз захаращувати свою пошту!