Дуже часто після завантаження та установки нового програмного забезпечення можна помітити, що з браузером відбулися зміни: з’явилася нав’язлива спливаюча реклама, змінилися налаштування стартової сторінки.

Це означає, що ви підхопили програму-викрадач браузерів — PluginService. Як видалити PluginService програму, я і розповім нижче.

Якщо ви часто завантажуєте і встановлюєте програмне забезпечення з сумнівних сайтів, є ймовірність, що і PluginService.exe буде встановлений разом з новими програмами.

PluginService.exe відноситься до сімейства AdwareLinkHijacker викрадачів браузера. Програма є частиною «IePlugin control», яка розроблена Cherished Technology Limited. Не є вірусом, але потенційно небажаної програми, яка заважає повноцінній роботі браузера і може гальмувати ОС. PluginService слід негайно видалити з комп’ютера.

Як прибрати PluginService?

Якщо у вашій системі є програма PluginService.exe ви можете виявити, запущені процеси «PluginService.exe» диспетчера завдань Windows. Програма вносить зміни в стартову сторінку браузера, перенаправляє пошуковики на небажані сайти, заповнює браузер комерційними оголошеннями.

Для початку перевірте комп’ютер будь антивірусною програмою.

Якщо ви знайшли файл PluginService.ехе, дотримуйтесь інструкцій. Можна почати з самого простого.

Слід пошукати в браузерах невідомі розширення зі схожим ім’ям PluginService і видалити їх. Щоб видалити розширення:

 • для користувачів Chrome заходимо Налаштування — Розширення;
 • для Opera натискаємо кнопку Opera (у верхньому лівому кутку) — Розширення — Управління розширеннями;
 • для Internet Explorer натискаємо кнопку Сервіс — Керування додатковими компонентами, в розділі Показати натискаємо Всі надбудови.

Іноді може допомогти і проста перевстановлення браузера. Якщо всі ці способи виявилися не ефективними, перейдемо до інших дій.

Видалення PluginService.exe за допомогою утиліти ADWCleaner

Антивіруси, втім, визначають браузерні викрадачі не завжди. Можна використовувати утиліту ADWCleaner для виявлення шкідливої програми PluginService.exe.

 • Скачайте ADWCleaner з інтернету.
 • Закрийте всі відкриті програми та браузери. Запустіть програму.
 • Коли ADWCleaner відкриється, натисніть кнопку Scan. ADWCleaner відразу почне шукати шкідливі файли PluginService.exe, які можуть бути встановлені на вашому комп’ютері.
 • Для того, щоб видалити вибрані програми, натисніть кнопку Clean.
 • Програма запропонує вам перезавантажити комп’ютер. Натисніть кнопку Ok.
 • Є ще кілька спеціальних програм, які ловлять і видаляють PluginService.exe — Junkware Removal Tool Utility, Malwarebytes Anti-Malware Free, HitmanPro.

  Видалення PluginService.exe через Панель Управління

  • Крок 1. Щоб видалити PluginService.exe для користувачів Windows XP, Windows Vista або Windows 7, натисніть кнопку Пуск і виберіть пункт меню Панель керування.
  • Крок 2. Коли Панель Управління відкриється, виберіть пункт Програми — Видалення програм.
  • Крок 3. Перегорніть відкрився список встановлених програм, знайдіть і видаліть (uninstall) програми: Wsys Control, Extended Protection, eSave Security Control, WPM Service, sweetpage Browser new tab extension, IePluginService, SupTab.

  Якщо виникають проблеми з деинсталляцией програм, можна скористатися програмою Revo Uninstaller Pro.