Як видалити поштову скриньку на Яндексі

Багато користувачі іноді потребують видалення електронних поштових скриньок. Цього можуть бути абсолютно різні причини, наприклад, якщо він був зламаний або просто не потрібен. Часто на електронні адреси приходять різні розсилки з сайтів, на яких користувач зареєстрований, вони можуть носити приватний характер, тому якщо скринька не використовується, його краще взагалі видалити, щоб інформацією не могли скористатися треті особи. Як видалити пошту на Яндексі, розповість ця стаття.

Як видалити поштову скриньку на Яндексі

Сама процедура досить проста і може бути здійснена навіть тим користувачем, який погано розбирається з роботою в інтернеті.

  • Для початку потрібно потрапити на особисту сторінку в поштовому сервісі. Для цього заходимо в пошукову систему Яндекс, і у верхньому кутку праворуч можна буде побачити сервіс, що дозволяє відкрити пошту.
  • Для входу використовуємо персональні дані (пароль, логін). Дані потрібно забивати у відповідні поля. Уважно ставимося до регістру букв і мови вводу, а то вхід виконаний не буде.

Як видалити поштову скриньку на Яндексі

  • Коли вхід буде виконаний вдало, необхідно у правому кутку зверху сторінки знайти невелику посилання «Налаштування». Натискаємо на неї мишею.

Як видалити поштову скриньку на Яндексі

  • На сторінці з налаштуваннями внизу можна буде побачити пункт, де говориться про те, що при необхідності ящик можна видалити. Потрібно клікнути по слову «Видалити».

Як видалити поштову скриньку на Яндексі

  • Далі, з’явиться форма, заповнивши яку можна буде продовжити процедуру видалення.
  • У формі, в спеціальне поле акуратно вводимо пароль від пошти. Дотримуємося регістр букв та мову введення.

Як видалити поштову скриньку на Яндексі

  • Після чого потрібно клацнути мишею по кнопочки «Видалити».

Як видалити поштову скриньку на Яндексі

  • Цією дією видалення поштової скриньки буде завершено.

Можна перевірити – чи дійсно пошта видалена. Для цього знову відкриваємо пошуковик Яндекс і намагаємося увійти в поштовий сервіс, використовуючи свої особисті логін та пароль. Якщо з’явилося повідомлення, що свідчить про те, що введена неправильна пара логін з паролем, і авторизуватися в системі не вдалося, то можна з упевненістю заявити, що поштовий ящик точно видалено. З допомогою таких нескладних дій легко вирішується проблема: «Як видалити скриньку на Яндексі?» Якщо в доповнення хочеться видалити обліковий запис у системі Яндекс, то досить на особистій сторінці перейти в «Налаштування», а потім пункт «Персональні дані».Поділися з друзями:

Там, на сторінці з даними в самому низу буде ссилочка зі словами «Видалити обліковий запис». Натискаємо на неї і у вікні вводимо пароль від профілю. Далі, впевнено тиснемо на кнопочку «Видалити». Все тепер і пошта і аккаунт видалені.