В даний час поштовий сервер Маил.ру є одним з найпопулярніших на просторах Рунета. Крім послуг, пов’язаних з електронною поштою цей сайт став одним з провідних новинних і розважальних порталів. Незважаючи на постійно зростаючу популярність, деяким користувачам необхідно не тільки відкрити свою поштову скриньку, але і позбутися від нього.

Як виявилось для більшості користувачів видалити пошту на сервері Mail.ru виявилося набагато складніше, ніж відкрити (в принципі так само, як і з яндекс поштою не все так просто). Насправді зробити це зовсім не складно.

Основні етапи видалення пошти mail.ru

Для того, щоб видалити свою поштову скриньку необхідно дві речі:

 • Будь-який пристрій, підключений до інтернету, комп’ютер, планшет, смартфон і т. д.
 • Потрібно пам’ятати логін і пароль від скриньки, для того щоб авторизуватися в системі. Якщо забули пароль не варто зневірятися можна спробувати його відновити через службу відновлення пароля і доступу, відповідаючи на підказки, які буде видавати ваш поштовий клієнт.
 • Процес видалення проводиться через налаштування пошти або через закладку допомогу, якої можна звернутися до адміністрації сервера. Кнопки «Допомога» і «Налаштування» завжди розташовані в правому куті внизу поштового вікна.

  Простіше всього використовувати кнопку «Допомога», натиснувши на яку вам відкриється ще одне вікно, де буде перелік основних питань, що задаються користувачами, системної підтримки сайту. Приблизно в середині списку питань буде шуканий нами «Як видалити непотрібну пошту».

  Після натискання на це питання вам буде запропоновано скористатися спеціальним інтерфейсом. Даний інтерфейс, після введення пароля і причини, з якої користувач видаляє свій ящик, дає можливість назавжди видалити скриньку. Інформація про причини видалення скриньки потрібна розробникам і операторам сайту для того щоб максимально покращувати ресурс виходячи з потреб і побажань користувачів.

  Варто відзначити, що крім скриньки, користувач видаляє вага прив’язані до нього опції від Маил.ру, зокрема «Мій світ», «Маил відповіді», реєстраційні акаунти в онлайн іграх і т. д. Пам’ятайте, що відновити поштову скриньку після видалення можна буде тільки протягом 3х місяців. Після закінчення цього терміну пошту відновити не вдасться і весь матеріал, який був з нею пов’язаний, буде втрачено назавжди.

  Альтернативний метод видалення поштової скриньки Mail

  Є ще один зовсім простий метод назавжди видалити обліковий запис у системі Майла, для цього достатньо просто тривалий час не заходити в пошту. Система автоматично чистить неактивні поштові скриньки, для того щоб не перевантажувати сервер нікому не потрібним матеріалом. Незважаючи на простоту цього способу, не варто до нього вдаватися, так як у випадку автоматичного видалення відновити поштова адреса буде вже неможливо.

  Для того щоб не втратити все із-за видалення скриньки, необхідно заздалегідь зберегти все на комп’ютері. Сторонні додатки входом, в які служить аккаунт на Mail.ru необхідно перевести на інші реєстраційні дані, наприклад, створити скриньку на іншому сервері і прив’язати до нього.