Як видалити пошту Mail.ru (майл ру)

В даний час поштовий сервер Маил.ру є одним з найпопулярніших на просторах Рунета. Крім послуг, пов’язаних з електронною поштою цей сайт став одним з провідних новинних і розважальних порталів. Незважаючи на постійно зростаючу популярність, деяким користувачам необхідно не тільки відкрити свою поштову скриньку, але і позбутися від нього.

Як видалити пошту Mail.ru (майл ру)

Як виявилось для більшості користувачів видалити пошту на сервері Mail.ru виявилося набагато складніше, ніж відкрити (в принципі так само, як і з яндекс поштою не все так просто). Насправді зробити це зовсім не складно.

Основні етапи видалення пошти mail.ru

Для того, щоб видалити свою поштову скриньку необхідно дві речі:

 • Будь-який пристрій, підключений до інтернету, комп’ютер, планшет, смартфон і т. д.
 • Потрібно пам’ятати логін і пароль від скриньки, для того щоб авторизуватися в системі. Якщо забули пароль не варто зневірятися можна спробувати його відновити через службу відновлення пароля і доступу, відповідаючи на підказки, які буде видавати ваш поштовий клієнт.
 • Процес видалення проводиться через налаштування пошти або через закладку допомогу, якої можна звернутися до адміністрації сервера. Кнопки «Допомога» і «Налаштування» завжди розташовані в правому куті внизу поштового вікна.

  Як видалити пошту Mail.ru (майл ру)

  Простіше всього використовувати кнопку «Допомога», натиснувши на яку вам відкриється ще одне вікно, де буде перелік основних питань, що задаються користувачами, системної підтримки сайту. Приблизно в середині списку питань буде шуканий нами «Як видалити непотрібну пошту».

  Як видалити пошту Mail.ru (майл ру)

  Після натискання на це питання вам буде запропоновано скористатися спеціальним інтерфейсом. Даний інтерфейс, після введення пароля і причини, з якої користувач видаляє свій ящик, дає можливість назавжди видалити скриньку. Інформація про причини видалення скриньки потрібна розробникам і операторам сайту для того щоб максимально покращувати ресурс виходячи з потреб і побажань користувачів.

  Як видалити пошту Mail.ru (майл ру)

  Варто відзначити, що крім скриньки, користувач видаляє вага прив’язані до нього опції від Маил.ру, зокрема «Мій світ», «Маил відповіді», реєстраційні акаунти в онлайн іграх і т. д. Пам’ятайте, що відновити поштову скриньку після видалення можна буде тільки протягом 3х місяців. Після закінчення цього терміну пошту відновити не вдасться і весь матеріал, який був з нею пов’язаний, буде втрачено назавжди.

  Альтернативний метод видалення поштової скриньки Mail

  Є ще один зовсім простий метод назавжди видалити обліковий запис у системі Майла, для цього достатньо просто тривалий час не заходити в пошту. Система автоматично чистить неактивні поштові скриньки, для того щоб не перевантажувати сервер нікому не потрібним матеріалом. Незважаючи на простоту цього способу, не варто до нього вдаватися, так як у випадку автоматичного видалення відновити поштова адреса буде вже неможливо.

  Для того щоб не втратити все із-за видалення скриньки, необхідно заздалегідь зберегти все на комп’ютері. Сторонні додатки входом, в які служить аккаунт на Mail.ru необхідно перевести на інші реєстраційні дані, наприклад, створити скриньку на іншому сервері і прив’язати до нього.