Skype дає нам масу зручностей. Можна спілкуватися з друзями, працювати, вести ділові переговори, брати уроки та багато-багато іншого. Зручно і те, що листування зберігається, і можна переглянути її через місяці і роки. Але іноді робити цього не хочеться, а навпаки – є бажання повністю забути все, що було написано і сказано. Іноді трапляється, що хтось ненавмисно надсилає інформацію або повідомлення, для чиїх очей або вух вона зовсім не була призначена. Як тоді бути, як прибрати непотрібні вже повідомлення в Скайпі?

На перший погляд, це здається складним, адже очевидних вказівок на те, де саме видаляються повідомлення в програмі, з першого погляду не помітиш. Справа в тому, що дану опцію розробники помістили в меню налаштувань. Потрібно просто знати шлях, як туди пройти – решта зовсім не важко.

Зміст

 • 1 Вибірковий спосіб видалення повідомлень в Скайпі
 • 2 Видалити історію листування в Скайпі цілком
 • 3 Тільки розмови

Вибірковий спосіб видалення повідомлень в Скайпі

Можна видалити лише деякі повідомлення в листуванні, інші залишити в недоторканності. Тільки зробити це можна протягом невеликого часу після відправки послання – потім опція стає недоступною. І провести таку маніпуляцію може тільки той, хто сам це повідомлення і відправив:

 • правою кнопкою миші натискаємо на те повідомлення, яке хочеться видалити – на комп’ютері;
 • далі вибираємо пункт «видалити повідомлення» і підтверджуємо своє бажання – як тільки на місці повідомлення виникне текст, що воно видалено, процес завершиться: ні ви, ні ваш адресат його більше не побачите; якщо зробити таке на комп’ютері, а потім вийти в Скайп з ноутбука, повідомлень там теж не буде – вони видаляються звідусіль;
 • в мобільному пристрої просто кладемо палець на повідомлення і тримаємо його, поки не випаде список меню; в ньому знаходимо «видалити» — видаляємо;
 • так можна видаляти всі повідомлення, які хочеться, але тільки якщо робити це як можна швидше після їх відправлення.

Видалити історію листування в Скайпі цілком

При бажанні позбутися від усіх повідомлень в листуванні з конкретним адресатом, треба діяти інакше:

 • заходимо в меню, вибираємо пункт «Інструменти»; потім переходимо в пункт налаштувань; потім в «Чатах і SMS» вибираємо пункт налаштувань чату, відкриваємо додаткові налаштування;
 • тиснемо на «Очистити історію»;
 • підтверджуємо своє бажання;
 • коли все це буде зроблено, всі повідомлення зникнуть, у тому числі миттєвого, голосового, текстового типу. Все, що було відправлено та отримано.

Тільки розмови

Прибрати одні тільки розмови тепер не вдасться. Потрібно буде видаляти всі повідомлення в історії, або окремі. Після того, як інформація буде видалена, відновити її вже буде не можна. Адже в Скайпі (всі статті про цю програму можна прочитати тут) всі дані зберігаються на сервері, і видаляється вона, відповідно, теж звідти.

Ви вже не зможе знову повернутися до розмов, листування, прочитати щось з того, що було написано раніше.

Але контакт, для якого ви виконуєте видалення повідомлень або всієї листуванні, у вашій адресній книзі все одно залишиться. Щоб його видалити, потрібно буде виконати інші дії.