Здрастуйте, шановні читачі! У сьогоднішній статті я буду відповідати на поставлене запитання «чи Можна видалити повідомлення Вконтакте?». Ми з вами розберемо, як видаляти поодинокі повідомлення, як повністю видаляти окремі діалоги між вами і яким-небудь людиною, а також, як повністю прати всю свою переписку: як відправлені, так і отримані повідомлення.

І так, якщо вам неприємно читати якісь повідомлення у себе в історії або ж вам муляють очі окремі повідомлення. А може, ви хочете видалити листування, щоб ніякий інший чоловік, який має доступ до вашого аккаунту не прочитав її, то саме час провести чистку своїх повідомлень. Поїхали…

Зміст:

  • 1 Як видалити вибірково повідомлення Вконтакте
  • 2 Як видалити діалог Вконтакте повністю
  • 3 Як видалити всі повідомлення Вконтакте
  • 4 Як видалити повідомлення в мобільному додатку Вконтакте для Android

Як видалити вибірково повідомлення Вконтакте

Якщо вам необхідно видалити одне або кілька повідомлень з певними людьми, то заходимо на свою сторінку і в лівому меню натискаємо на посилання «Мої Повідомлення»:

Знаходимо потрібний нам діалог з потрібним нам людиною і клікаєм по ньому, щоб знайти необхідне повідомлення:

В цьому діалозі знаходимо потрібне повідомлення і натискаємо на нього, щоб воно виділилося, та навпроти нього з лівого боку з’явилася пташка:

Після того, як повідомлення виділиться і з’явиться пташка, вгорі з’явиться невелике меню з декількох кнопок. Нас цікавить кнопка «Видалити». На неї ми і натиснемо.

Все, таким чином, видаляємо необхідні нам повідомлення.

Як видалити діалог Вконтакте повністю

Якщо необхідно видалити повністю всю переписку з певною людиною, то порядок дій, в принципі, такий же.

Заходимо в «Мої повідомлення» і знаходимо потрібний нам діалог. Наводимо на нього мишкою, з правого боку з’являється хрестик. Якщо підвести мишку до хрестику, то з’явиться напис «Видалити діалог». Натискаємо на нього. Тільки будьте уважні, тому що відновити віддалений діалог у вас навряд чи вийде:

Нас про це і попереджає сама соціальна мережа:

Як бачите, нічого складного немає.

Як видалити всі повідомлення Вконтакте

Щоб виконати дану операцію нам знадобиться браузер Chrome і розширення до нього VKopt. Про те, як встановити розширення в Хромі, можна прочитати, перейшовши за посиланням. Не турбуйтеся, якщо встановлювати дане розширення з магазину Гугл, то нічого страшного не буде, Ваша сторінка залишиться в цілості й схоронності.

Після встановлення розширення VKopt зайдіть на свою сторінку Вконтакте, в самому низу лівого меню у вас повинен був з’явитися додатковий пункт VKopt. Якщо з’явився, значить, все в порядку.

Тепер стали доступні нові функції на своїй сторінці. Заходимо в лівому меню «Мої повідомлення – Діалоги».

У правому верхньому кутку у нас з’явився новий пункт «Дії», натискаємо на нього і з випав списку нам доступні два пункти, за допомогою яких можна повністю видалити всі повідомлення Вконтакте. Це «Видалити всі вхідні» і «Видалити всі вихідні».

По черзі вибираємо ці пункти і прощаємося з усіма своїми повідомленнями:

Повернути ці повідомлення у вас навряд чи вийде, тому добре подумайте, перш ніж щось видаляти.

Як видалити повідомлення в мобільному додатку Вконтакте для Android

І так, якщо хочете видалити повідомлення з телефону або планшета Вконтакте, зараз розберемося, як це зробити.

Запускаємо додаток і в лівому меню натискаємо на пункт «Повідомлення»:

У нас відкриваються діалоги з усіма користувачами. Якщо хочемо повністю видалити який-небудь діалог, то натискаємо на нього пальцем і затримуємо, поки не з’явиться меню, в якому ми повинні вибрати пункт «Очистити історію повідомлень».

Нас запитують, а чи дійсно ми хочемо видалити всі повідомлення у цьому діалозі, ми натискаємо «Так».

Якщо ви просто хочете видалити певні повідомлення з певного діалогу, просто натискаємо на цей діалог. Нам завантажуються всі повідомлення, ми виділяємо необхідні нам одне або декілька і натискаємо в правому верхньому куті на значок корзини:

Нас запитують, а чи справді ми хочемо видалити всі ці повідомлення і ми погоджуємося:

На цьому все, я думаю, питання вичерпано, ми навчилися видаляти повідомлення Вконтакте різними способами і на різних пристроях.

А, може, і це буде Вам цікаво: