Як видалити прогарммы IObit з комп’ютера повністю

Ви зіткнулися з питанням, як видалити IObit з комп’ютера повністю, тоді давайте більш детально розглянемо дане питання в цій статті. Більшість користувачів у процесі користування своїм комп’ютером стикаються з наявністю несподіваних програм на своєму комп’ютері, до них як раз і відноситься iobit.Як видалити прогарммы IObit з компютера повністю

Як видалити IObit раз і назавжди?

Якщо ви вирішили розібратися з питанням, як видалити повністю IObit, то ви можете використовувати стандартний спосіб. Відкриваємо «Панель управління», а потім «Видалення програм», у подібному випадку ви напевно зіткнетеся з помилкою деінсталяції програми. Проте все ж є способи видалення програми з комп’ютера, але для цієї мети вам буде потрібно витратити трохи більше часу.

Стандартне видалення IObit додатки

 • Першим ділом запускаємо диспетчер завдань. Уважно переглядаємо всі запущені процеси, необхідно буде провести завершення тих процесів, в назвах яких міститься iobit.
 • На комп’ютері відкрийте «Панель управління», а потім «Видалення програм», правою кнопкою миші клацаємо по iobit і тиснемо на рядок видалити.
 • По завершенню видалення, здійснюємо перезавантаження комп’ютера.
 • На ганною стадії видалення програми ще не закінчено. Щоб повністю викорінити цю утиліту, необхідно буде почистити реєстр. Запускаємо вікно «Виконати», перед вами відкриється вікно, в якому слід прописати regedit.Як видалити прогарммы IObit з компютера повністю
 • Відкриється вікно реєстру, викликаємо вікно пошуку і додаємо у нього потрібну утиліту IObit. Видаляємо все, що видав нам пошук. По завершенню роботи нам слід закрити вікно реєстру.
 • Ви практично досягли своєї мети. Тепер нам залишилося лише відкрити меню «Пуск» і в пошуковий рядок прописуємо «Планувальник завдань». Далі нам слід тільки відкрити з’явився результат.
 • Перед вами відкриється вікно, у його лівій частині слід клацнути по пункту «Бібліотека планувальника завдань». У списку слід відшукати програму з ім’ям IObit Uninstaller, правою кнопкою миші клацаємо по ній і натискаємо видалити.
 • По завершенню цього процесу нам слід виконати перезавантаження комп’ютера.

  Видалення сторонніми програмами  Поділися з друзями:

  Можна видалення даної програмки виконати в повністю автоматичному режимі, для цього слід завантажити Ccleaner. Дана програмка відмінно справляється з вірусним програмним забезпеченням. До речі, вона абсолютно безкоштовна, так що вам не потрібно ні за що платити, а завантажити її не складе праці.