Як видалити програму або гру в Windows 8?

Як видалити програму або гру в Windows 8?
У більшості користувачів, які вперше використовують операційну систему Windows 8, виникає проблема з видаленням встановлених програм на комп’ютер. Це можна пояснити лише однією причиною – трохи незвичний інтерфейс.

Повірте, процес видалення непотрібних вам програм не такий вже і складний, а точніше він дуже схожий (практично ідентичний) як і в інших версіях операційних систем від компанії Microsoft.

Отже, приступимо. Для початку розглянемо перший спосіб видалення програми в Windows 8.

Ви вже знаєте, що при завантаженні операційної системи замість звичного Робочого столу з’являється панель з ярликами програм – так зване меню “Пуск” (тільки в незвичній для користувачів Windows 7). Знайдіть ярлик програми, який потрібно видалити і клацніть по ньому правою кнопкою миші.

Внизу екрана з’явиться невелике вікно, в якому вам необхідно натиснути кнопку “Видалити“.

Як видалити програму або гру в Windows 8?
Потім відкриється вікно Панелі управління – “Програми і компонены“. Звичне вже віконце для тих, хто хоча б раз видаляв програми або гри в Windows 7. У списку вам потрібно знову вибрати програму, натиснути на неї правою кнопкою миші і в контекстному меню вибрати команду “Видалити“.

Як видалити програму або гру в Windows 8?
Ви також можете запустити вікно “Програми та компоненти” за допомогою Панелі управління. Але вищеописаний спосіб набагато швидше, ніж порпатися серед функцій панелі відшукувати підходящу.

Тепер вам потрібно повернути в меню “Пуск” і знову відшукати ярлик програми, яку потрібно видалити. Знову натиснути на нього правою кнопкою миші, а потім знову вибрати команду “Видалити”. Таким чином, ви позбудетеся від самого ярлика програми в меню “Пуск”.

Погодьтеся, це трохи незвично. Але такі правила від розробників Microsoft. Але зате тепер ви знаєте, як видалити програму або гру в операційній системі Windows 8 .

Також ви можете скористатися однією з багатьох безкоштовних програм для очищення комп’ютера від сміття. У багатьох з них вбудовані можливості видалення встановленого софта. Наприклад, одна з таких програм – CCleaner. Вона дуже подобається користувачам за багатофункціональність і ідеально справляється з потрібною, в даному випадку, завданням – видалення непотрібних програм або ігор в операційній системі Windows 8.

Процес видалення непотрібних програм або ігор за допомогою CCleaner практично аналогічний з традиційним, розглянутих у цій статті, способом. Тільки вам не доведеться викликати контекстне меню, адже кнопка видалити знаходиться у правому куті вікна.

Як видалити програму або гру в Windows 8?
Взагалі з меню “Пуск” у Windows 8 можна видалити все, крім ярлика “Робочий стіл”.