Давайте розберемося, як правильно видалити програму з комп’ютера</b>. Як ви розумієте, просто видалити з робочого столу ярлик програми цього буде мало. Вона залишиться, і буде займати місце на комп’ютері. Я зараз розповім вам як правильно видалити програму з комп’ютера.


Всі програми при установці на комп’ютер знаходяться на диску C: в папці C:Program Files (якщо при установці ви вказали інше місце, програма буде зберігатися саме там).

Перший спосіб видалення програми з комп’ютера це як раз таки зайти в C:Program Files, знайти там папку з програмою. Зайшовши в неї, ми бачимо безліч файлів, і один з них буде uninstall (іноді UNWISE). Файл uninstall відповідає за видалення програми, натиснувши на нього два рази лівою клавішею миші відкриється вікно з підтвердженням про видалення цієї програми. Але не всі програми мають файл uninstall.


Другий спосіб як правильно видалити програму з комп’ютера. Входимо в Пуск – > Панель управління.


Зверху на Перегляд ставимо Категорія. Входимо в Програми –> Видалення програми.


У відкритому вікні бачимо список з програми, знаходимо ту, що хочемо видалити. Натискаємо на неї і зверху з’явиться функція Видалити. Також після натискання Видалити вам буде запропоновано підтвердити видалення.


Третій спосіб видалення програми, з допомогою додаткової програми. У деяких випадках буває, так що немає, файлу uninstall і в Панель керування у списку, її теж немає. Тоді вам доведеться скористатися додатковою програмою. Я пропоную Revo Uninstaller, скачати її можна з офіційного сайту revouninstaller.com


Установка проста. Після установки входимо в неї і знову бачимо всі наші програми. Тільки тепер тут вже ті, яких не було в Панель управління.


Вибираємо потрібну вам програму, після зверху функція Видалити. Знову підтвердження про видалення, натискаємо Так і більше ви її на комп’ютері не побачите.