Як видалити QQPCtray.exe

Qqpctray.exe — є процесом китайської програми Tencent, яка пропонує себе користувачеві, як багатофункціональна утиліта, антивірус, антишпигун і оптимізатор системи. Tencent не відкриває свої вкладки в браузері, як це роблять аналогічні злочинні китайські програми, однак представлений софт самостійно видаляє невживані користувачем програми або дублікати файлів.

Як видалити QQPCtray.exe

Ще один мінус присутності Tencent і qqpcmgr qqpctray.exe на вашому ПК — поглинання оперативної пам’яті допомогою запущених процесів. Тому, відразу після завантаження процесора цим процесом, потрібно відразу видалити qqpctray.exe про це далі.

Як qqpctray.exe потрапляє на комп’ютер?

Ви можете підхопити китайську програму qqpctray.exe скачавши безкоштовні архівні файли з інтернету. Разом з установкою завантажених програм, шпигун непомітно встановиться на вашу систему. Так що будьте уважні, що і де ви завантажуєте, а також які при установці галочки ви проставляєте.

У чому складність видалення qqpctray.exe? Найчастіше видалити qqpctray.exe через панель управління неможливо, так як у зазначеній папці напис типу «Видалити Tencent qqpctray.exe».

Інструкція видалення qqpctray.exe:

1. Відкрийте диспетчер завдань, натиснувши Ctrl+Alt+Delete. Видаліть/завершіть всі процеси типу: Qqpctray.exe, QQPCRealTimeSpeedup.exe, QQPCNetFlow.exe або Tencent.

Як видалити QQPCtray.exe

2. Самостійно знаходимо кореневу папку. Заходимо на диск З знаходимо Program Files, в останній шукаємо папку Tencent і QQPCMng. Всередині останньої папки відшукуємо виконавчий файл Uninst.exe і запускаємо деінсталяцію.

3. Далі все на китайській мові, тому дотримуйтесь запропонованого нами порядку:

  • у синьому віконці вибираємо ліву кнопку підсвічується білим (Ви погодилися на видалення);

Як видалити QQPCtray.exe

  • в червоному екрані проставляємо, всі галочки і натискаємо ліву кнопку підсвічується червоним (Ви погоджуєтесь видалити всі компоненти програми);

Як видалити QQPCtray.exe

  • шпигун видасть вікно на китайській мові, яке розшифровується «Ви дійсно хочете видалити програму?», на що ми даємо ствердну відповідь і натискаємо ліву кнопку;

Як видалити QQPCtray.exe

  • чекаємо хвилинне вилучення. З’явиться синє вікно, де знову натискаємо ліву кнопку підсвічується білим.

Як видалити QQPCtray.exe

4. Після всіх перерахованих вище дій перезавантажте комп’ютер.

5. Очищаємо реєстру запису. Заходимо в Пуск, в нижньому рядку пошуку вводимо: regedit. У занедбаному редакторі заходимо у вкладку Правка і Пошук. Пошук вводимо tencent, qqpctray.exe, QQPCMgr. Знайдені результати видаляємо.

Ви повністю видалили Qqpctray.exe або Tencent зі свого комп’ютера. Надалі будьте уважні до того, що Ви завантажуєте. Не відвідуйте сумнівні, кустарні сайти і купіть хорошу програму антишпигун.

Краща програма-антишпигун

Malwarebytes Anti-Malware — одна з найбільш ефективних програм боротьби зі шпигунським ПО, пошуку і видалення можливих загроз. Китайські вірусні модулі можна віднести до числа особливо небезпечних, тому не кожен антишпигун здатний виявити Qqpctray і видалити. Інша справа Malwarebytes Anti-Malware яка швидко сканує диски комп’ютера і знаходить шкідливі утиліти, поміщаючи останні на карантин. Утиліта прекрасно працює з наявним антивірусом. Програмою з обмеженим функціоналом можна користуватися безкоштовно, однак розширена преміум-версія буде коштувати близько 20 євро.