Як видалити регіон в Майнкрафте

Якщо ви, граючи в Майнкрафт, знайшли чудове місце, на якому плануєте побудувати свій будинок, то виникає природне бажання захистити своє місце проживання від зазіхань ворожих гравців або монстрів. В цьому нам допоможе створення регіону.

Як видалити регіон в Майнкрафте

Регіоном в Minecraft називається приватна територія, в якій ніхто, крім власників та/або отримали доступ в регіон гравців не зможе що-небудь будувати чи руйнувати. Ви в будь-який момент зможете відкрити доступ в регіон будь-яким гравцям, яким вам потрібно. Потім, звичайно, може знадобитися рішення виправити це, і потрібно буде видалити одного з привату Майнкрафт або видалити регіон у грі Майнкрафте.

Регіони за замовчуванням захищені від мобів, крипперов, вогню, ТНТ і інших подібних руйнувань (втім, при бажанні у вас завжди є можливість контролювати це, задаючи регіону ті чи інші параметри).

Може статися так, що рано чи пізно який-небудь регіон Майнрафте потрібно буде видалити, він виявиться вам не потрібен — ну ви переїжджаєте, наприклад, на нове місце проживання. У такому разі відразу радимо не забути і там приватизувати регіон, а то один раз втратите всього нажитого, назавжди запам’ятайте.

Ну а старий регіон ми в такому випадку, звичайно, знищуємо.

Зазвичай регіон в Майнкрафте зовсім не складно видалити. Для цього просто натисніть T і напишіть в чаті:

/region remove <имя_региона>

або

/region delete <ім’я регіону>

Існує варіант і команди коротше:

/rg del <ім’я регіону>

Одна з команд (залежно від сервера) повинна успішно видалити регіон в Майнкрафт з вибраним ім’ям (у тому разі, зрозуміло, якщо ви є його власником).

Якщо регіон не пішов, давайте спробуємо розібратися, чому ж так сталося.

  • По-перше, перевірте, під правильним ніком ви зайшли? Якщо, наприклад, ви створили регіон як Maxim245, то, зайшовши під нікнеймом maxim245 або MAxim245, видалити його ви вже не зможете (регістр критичний). У такому разі згадайте свій точний нікнейм і не зайдіть в Майнкрафте правильно.
  • По-друге, можна заплутатися і з ім’ям регіону. Досить неправильно написати одну букву, і видалити регіон не вийде. Що ж робити тоді?

Як видалити регіон в Майнкрафте

Тут все простіше — запам’ятовувати не обов’язково. Візьміть мотузку в руки, наведіть мишку на ваш приватний ділянку і клікайте на праву кнопку.

Або альтернатива — прописати в чат одну з наступних команд:

/rg list — покаже список всіх ваших регіонів;

/rg list -p <нік гравця> — покаже список регіонів гравця, нік якого ви ввели.

  • По-третє, якщо у регіону є інші власники, спершу видаліть їх усіх. Повну інформацію про регіон, в тому числі ніки гравців-власників, ви можете отримати після введення команди:

/region info <назва регіону>

А провести видалення можна за допомогою такої команди:

/region removeowner <назва регіону> <нік гравця>

Ще раз нагадуємо, що всі символи в назві регіону і в нікнеймі власника повинні бути введені правильно, так як поіншому видалити регіон в Minecraft не вийде.

Якщо всі перераховані вище способи чому-небудь не допомогли, спробуйте перевстановлення лаунчер Minecraft. Варто відзначити, що це далеко не самий рідко використовуваний спосіб вирішити проблему — баг дійсно досить відомий. Але перед перевстановлення все-таки краще ретельно переконатися, що всі три варіанти вище — це не ваш випадок.

Видалити регіон в Майнкрафт неважко, а ця стаття повинна допомогти навіть при виникненні невеликих проблем. Приємної гри!