Як видалити регіон в Minecraft

Гра Майнкрафт дуже популярна серед тисяч користувачів. У зв’язку з цим у новачків з’являється багато питань, пов’язаних з ігровим процесом. Зокрема, багато питань стосуються привату, а саме, як видалити регіон в Майнкрафте. У багатьох з цим, здавалося б, нескладних дією бувають пов’язані багато труднощів.

Для чого необхідно видалити регіон в Майнкрафте

Як видалити регіон в Minecraft

Причин для видалення заприваченных територій буває багато. Але основна – це повага до інших членів гри, тому що у всесвіті Майнкрафт і так досить багато покинутих територій, які неможливо захопити, так як вони вже кимось запривачены – це дуже заважає ігрового процесу.

Тому, якщо якась ділянка вас не цікавить, то дуже легко здійснити процедуру распривачивания і далі йти підкорювати нові вершини Майнкрафт. Багато гравців скажуть вам «спасибі».

Як здійснити процедуру видалення ділянки

Насправді все дуже просто:

  • Відкриваємо чат клавішею Т.
  • В чат уважно вписуємо наступну команду: /rg remove (назву вашої ділянки, яке вводиться без дужок).
  • Іншою, але не менш дієвий спосіб: /region delete (назву вашої території, яке вводиться без будь-яких дужок).

Як бути, якщо ви не пам’ятаєте назву території:

  • Відкриваємо чат клавішею Т.
  • Вписуємо директиву: /rg list. Вона допоможе дізнатися ім’я заприваченной території

Не забуваємо, що попередньо необхідно видалити з привату всіх друзів, які були вами туди прийняті. Для цього виконуємо наступні дії:

Як видалити регіон в Minecraft

  • Відкриваємо чат клавішею Т.
  • Для початку, щоб не помилитися, необхідно переглянути кількість і ніки всіх друзів, які були додані на ділянку. Для цього можна скористатися директивою /region info (назву вашої ділянки, яке вводиться без дужок). Команду необхідно вписати в чат (чат можна викликати кнопкою Т).
  • Далі вводимо наступну директиву: /region removemember <назву вашої ділянки без дужок> <ім’я одного без дужок> . За допомогою цієї команди одного можна видалити з підконтрольній території з можливістю подальшого відновлення.
  • Якщо є бажання видалити одного з ділянки без можливості відновлення в майбутньому, то необхідно використовувати іншу директиву: /region removeowner <назва території без дужок> @<ім’я одного без дужок>.Поділися з друзями:

Якщо дана інструкція не допомагає, а ви впевнені, що все робите правильно, то може допомогти скинути лаунчер і повтор вищевикладених дій.