Сьогодні ми з вами будемо прибирати рекламні віконця в скайпі, ви напевно помічали, що такі є. Особливо добре видніється реклама на головній сторінці справа. Однак перш, ніж щось писати і вчити вас, як це робиться, я все-таки вирішив впихнути свій традиційний абзац з приводу реклами.

Хлопці, ви користуєтеся програмою скайп абсолютно безкоштовно і, якщо розробник вбудовує в неї ненав’язливе рекламне віконце, то це його право, не потрібно від цього засмучуватися і лаятися. За користування скайпом ви не платите ні копійки. Так уже повелося у нас в рунеті, що більшість людей вважають, то все, що стосується інтернету має бути безкоштовним. Ви ж, коли отримуєте від своїх мобільних операторів купу спаму, не просіть їх, щоб вони вам його не надсилали. Це при тому, що за мобільний зв’язок ви платите. Тому особисто я, як людина, яка знає, що таке давати людям купу безкоштовною і корисної інформації, а у відповідь отримувати блокування реклами, виступаю категорично проти цього. На телебаченні ніхто ж рекламу не блокрует і не буде цього робити, тому що канали від цього прибуток отримують точно також, як розробники сайтів або програм типу скайпа.
Все, я виговорився, тепер можна приступати, покажу вам, як прибирається реклама в скайпі. Якщо все ж вона вас сильно дратує.

Зміст:

  • 1 Як позбутися від реклами в скайпі за допомогою програми Adguard
  • 2 Блокуємо рекламу в скайпі в файлі hosts

Як позбутися від реклами в скайпі за допомогою програми Adguard

На жаль, в останніх версіях скайпу прибрали можливість відключати рекламу, а в інтернеті ще інформації та інструкцій повно щодо цього. Я вирішив не уподібнюватися інших сайтів і неробочі способи не давати.
Єдиним, на мою думку, нормальним способом є встановлення безкоштовної програми Adguard. Любителям поблокувати рекламу не тільки в скайпі, але і в інших програмах даний продукт дуже сподобається. Адже Adguard абсолютно безкоштовний і блокує всі рекламні віконця вмить, плюс має ще купу додаткових функцій, про які йдеться у даній статті писати не має сенсу.

Переходимо на офіційний сайт https://adguard.com/ і качаємо програму. З цим у вас не повинно виникнути проблем. Встановлюється вона дуже просто.

Запускаємо програму і в її головному вікні натискаємо внизу на пункт «Налаштування»:

У лівому меню натискаємо на пункт «Фильтруемости додатки». Я коли дану програму встановив, то мені пощастило, скайп вже був включений в список додатків, і нічого налаштовувати не довелося. Реклама зі скайпу прибрала відразу ж після установки adguard.

Якщо ж вам пощастило менше, ніж мені, то натисніть на кнопочку «Вибрати виконуваний файл…». Після цього виберіть ехе файл програми скайп, який знаходиться в тій директорії, куди ви дану програму і встановлювали, зазвичай це C:Program FilesSkype:

Все, після установки і настройки програми реклама вас більше не потурбує.

Важливо!!! Не забудьте вийти з скайпу і зайти до нього назад, щоб зміни вступили в силу.

Блокуємо рекламу в скайпі в файлі hosts

Є в операційній системі Windows такий цікавий файл, як hosts, якщо ви ще не знаєте. Так от, з його допомогою можна блокувати доступ до різних сайтів і серверів. Чому б рекламу зі скайпу з його допомогою теж не заблокувати.

Щоб знайти файл йдемо за адресою C:WindowsSystem32driversetc, однак, просто так його не відкриєш:

Клікаємо по файлу правою кнопкою миші і з випав списку вибираємо пункт «Відкрити за допомогою»:

Серед усього розмаїття пропонованих програм нам необхідно вибрати звичайний блокнот

Щоб реклама у вас в скайпі е з’явилася вже напевно, копіюємо файл весь цей код:

127.0.0.1 rad.msn.com
127.0.0.1 apps.skype.com
127.0.0.1 api.skype.com
127.0.0.1 static.skypeassets.com
127.0.0.1 adriver.ru
127.0.0.1 devads.skypeassets.net
127.0.0.1 devapps.skype.net
127.0.0.1 qawww.skypeassets.net
127.0.0.1 qaapi.skype.net
127.0.0.1 preads.skypeassets.net
127.0.0.1 preapps.skype.net
127.0.0.1 serving.plexop.net
127.0.0.1 preg.bforex.com
127.0.0.1 ads1.msads.net
127.0.0.1 flex.msn.com

Щоб зберегти зроблені зміни необхідно натиснути угорі програми «Блокнот» на пункт «Файл – Сохранить»:

Щоб реклама зникла, необхідно перезапустити програму скайп, а ще краще і сам комп’ютер. Ну а на цьому все, дорогі друзі. Якщо вам відомі ще цікаві і прості способи блокування реклами в скайпі, то обов’язково поділіться ними в коментарях.

А, може, і це буде Вам цікаво: