Сьогодні з вами, шановні читачі блогу, ми будемо вчитися прибирати бічну рекламу в соціальній мережі Вконтакте. Я, звичайно ж, не прихильник таких кардинальних заходів, адже соціальною мережею ви користуєтеся безкоштовно, як і багатьма іншими сайтами і всі ці ресурси заробляють за рахунок реклами. Тому блокувати рекламу на сайтах – це значить позбавляти їх заробітку. Якщо всі користувачі заблокують рекламу, то вебмайстрам буде набагато менше хотітиметься розвивати якісні ресурси безоплатно. Ну а там ваша справа, якщо сильно заважає, то блокуйте, що ж тут поробиш.

Якщо не зрозуміли, про яке рекламному блоці йде мова, то я уявляю для вас скріншот з рекламними оголошеннями, які ми будемо прибирати:

Перш ніж переходити до налаштування блокування реклами для кожного браузера окремо скажу, що для всіх браузерів підходить розширення Adguard, воно прекрасно блокує рекламу не тільки Вконтакті, але і скрізь, де тільки можна. Тому, якщо ви вмієте встановлювати розширення для вашого браузера, то сміливо ставте Adguard і не партеся. Ну, а якщо не вмієте і хочете дізнатися ще про кількох розширення для блокування реклами Вконтакте, то читайте статтю далі.

Зміст:

  • 1 Відключаємо рекламу в вк в Google Chrome
  • 2 Прибираємо рекламу Вконтакте з Opera
  • 3 Як прибрати рекламу вконтакте в браузері Mozilla Firefox
  • 4 Як прибрати рекламу в вк в Яндекс-браузері

Відключаємо рекламу в вк в Google Chrome

Запускаємо Хром і натискаємо на верхнє меню у вигляді трьох горизонтальних смужок. З випав списку вибираємо «Додаткові інструменти — Розширення»:

У нас підвантажується список встановлених у браузері розширень, ми спускаємося в самий низ списку і натискаємо на посилання «Ще розширення»:

В магазині розширень в пошуковому рядку з лівої сторони можемо вбити запит «реклама вконтакте»:

Крім розрекламованого мною Adguard, у нас пошук видає ще кілька розширень. Я, наприклад, встановив розширення «Видалення реклами vk.com». Якщо хочете спробувати теж це зробити, то натисніть на нього і устанавите. Після перезапуску браузера реклама з вашої сторінки зникне:

Прибираємо рекламу Вконтакте з Opera

Запускаємо Оперу і відразу ж натискаємо на верхнє меню в лівому кутку. З випав списку вибираємо пункт «Розширення – Завантажити розширення»:

У віконці пошуку забиваємо запит Adguard і встановлюємо однойменне розширення, яке вибилося в результати:

Як прибрати рекламу вконтакте в браузері Mozilla Firefox

Запускаємо браузер і в правому верхньому куті натискаємо на меню у вигляді трьох вертикальних плосок. З випав списку тиснемо на іконку «Доповнення».:

Далі у вікні, в лівому меню переходимо в розділ «Розширення»:

Відкривається сторінка з рядком пошуку, в якій ми вбиваємо вже знайомий нам Adguard і клікаєм по результату Антибаннер Adguard для установки.

Як прибрати рекламу в вк в Яндекс-браузері

Те ж саме, запускаємо браузер. Натискаємо на верхнє меню в правому кутку і з випав списку вибираємо пункт «Додатки»:

Завантажуються всі встановлені розширення. Як не дивно, але Adguard у мене вже було, тому мені нічого додаткового ставити було не потрібно, я просто перетягнув повзунок ліворуч навпроти Adguard, таким чином, включивши його.

Якщо у вас не встановлено дане розширення, то тисніть на кнопочку «Каталог доповнень для Яндекс.Браузера» і в пошуку шукайте Adguard, після встановлюйте. Все аналогічно тому, як ми робили з минулими браузерами.

А так, в принципі все, у нас з вами вийшло відключити рекламу вконтакте у всіх популярних браузерах.

А, може, і це буде Вам цікаво: