Як видалити Related Searches

Related Searches — це шкідлива програма, подменяющая стандартний браузерний пошук і домашню сторінку. Тому питання видалення Related Searches дуже актуальне зараз в інтернеті. Додаток Related Search by record page транслює рекламні оголошення під час пошуку та на сторінках відвідуваних ресурсів. Це і викликає необхідність прибрати related searches з системи ПК.

Як видалити Related Searches

Шкідливий код має всі ознаки руткіта, глибоко впроваджується в операційну систему і маскується під звичайні програми, що ускладнює виявлення і видалення Related Searches антивірусними програмами. Про те, як видалити Related Searches далі в статті.

Проявляється related searches при серфінгу в Мережі, змінюється адресу домашньої сторінки, на сайтах показуються прямокутні рекламні банери, підміняється пошукова видача і так далі.

Як програма Related Searches проникає в комп’ютер

Появи на ПК даного шкідливого додатка сприяють наступні фактори:

Як видалити Related Searches

  • Паралельна інсталяція вірусу Related Searches з яким-небудь безкоштовним софтом: конвертери і завантажувачі, програвачі та сайдбары. Завжди використовуйте вибіркову установку. Рішення: прибирайте галочки у вікні інсталяції з сумнівних програм.
  • Установка шкідливого коду, замаскованого під корисні утиліти. Не завантажуйте софт з сумнівних ресурсів, використовуйте офіційні версії додатків, завантажених з ресурсів виробників програм.

Як прибрати Related Searches

Для очищення комп’ютера від даного вірусу вручну застосовується комплексний підхід. На першому кроці використовуйте стандартний деінсталятор операційної системи. Відкрийте вікно «Установка і видалення програм» — кнопка «Пуск» далі «Панель управління». Зробіть пошук за наступним джерелам: Glomatron і TessView, BeatTool і Search. Для полегшення пошуку, використовуйте вкладку «Недавно встановлені програми». Видаліть related searches та вимкніть всі сумнівні програми.

Як видалити Related Searches

Далі завантажте та інсталюйте «AdwCleaner» — софт для видалення коду, яке транслювало рекламу. Закрийте всі браузери. Запустіть сканування і потім видаліть виявлені шкідливі програми. Перезавантажте ПК.

Для видалення хвостів вірусів, залишків шкідливих додатків операційної системи і реєстру завантажте «Anti-Malware». Після завершення сканування даними софтом, всі інфіковані файли пошкоджені і ключі реєстру перенесіть в карантин і зробіть видалення related searches. Ще раз виконайте перезавантаження.

На наступному етапі проведіть додаткову перевірку системи на наявність інфекцій. Використайте швидкий і неконфликтующий з іншими антивірусними програмами сканер «HitmanPro». Підійде безкоштовна версія продукту. Видаліть знайдені вірусні файли.

Очищення браузерів від related searches

  • Google Chrome — відкрийте панель керування, відкрийте «Розширення» і деинсталлируйте related search by record page і вимкніть сумнівні програми;
  • Mozilla Firefox — відкрийте меню і скористайтеся пунктом «Допомога» або «Довідка» (залежить від версії), далі перейдіть на сторінку «Інформація для вирішення проблем». Клікніть по кнопці «Очистити Firefox» або активуйте запуск браузера без доповнень;
  • Internet Explorer — клацніть по іконці шестерні, відкрийте «Властивості» і перейдіть на вкладку «Додатково». Натисніть кнопку «Скинути», активуйте галочку «Видалити особисті налаштування» та повторно натисніть «Скидання». Перезапустіть браузер.
  • Дані маніпуляції дозволяти повністю видалити Related Searches з ПК та інших рекламних інфекцій.