Як видалити Rising Antivirus повністю з комп’ютера

Жителі Піднебесної постійно дивують нас, щодня вони випускають величезну кількість антивірусів, встежити за всіма просто неможливо. Rising Antivirus відноситься до числа подібних новинок, яка багатьом вже набридла, особливо ця тенденція спостерігається у російськомовного населення. В систему він може потрапити таємно або ж деякі навмисно встановлюють його. Так давайте ж розглянемо, як видалити Rising Antivirus повністю, щоб раз і назавжди позбутися від цього кошмару, який не тільки гальмує всю систему, але й не дозволяє їй нормально функціонувати.Як видалити Rising Antivirus повністю з компютера

Спосіб №1 видалення антивірусу Rising Antivirus

Для того щоб розібратися з питанням, як видалити Rising Antivirus, нам необхідно буде виконати наступні дії:

  • Насамперед виходимо з програми. В треї необхідно вибрати ПКМ, після клацаємо на посилання «Вихід». Це потрібно для того, щоб у вас вийшло видалити програму з комп’ютера, інакше ваші старання успіхом не повінчаються. Це пояснюється тим, що ця програма вважатиме ваші дії за злом.
  • Відкриваємо панель керування, потім переходимо програми та компоненти, в списку, що відкрився, необхідно знайти Rising Antivirus. Далі слід провести видалення даних програм.
  • В процесі виконання видалення нам слід вибрати «Uninstall», а далі вибрати «Next» поки не відбудеться повне видалення. В процесі видалення програма надасть вам можливість зберегти всі призначені для користувача настройки, в даному випадку потрібно зняти галочку.
  • Після того, як будуть виконані всі процедури, у віконці перед вами відкриється меню, в якому все зрозуміло і доступно, дотримуйтесь інструкції, а після необхідно буде натиснути Finish. Далі ваш комп’ютер зробить перезавантаження.
  • Все теж саме слід повторити для Rising Antivirus Deployment System.
  • На цьому процедура видалення буде закінчена, ви повністю позбулися цього китайського антивіруса. Наші вітання!

Спосіб №2 Rising Antivirus видаляємо за допомогою Ccleaner

  • Для даного способу нам необхідно буде завантажити програму, яка є дєїнсталлятор. Для цих цілей відмінним варіантом стане утиліта Ccleaner.
  • Запускаємо її і у вікні пошуку знаходимо наш Rising antivirus, виділяємо його і видаляємо.
  • Перед вами будуть відкриватися досить зрозумілі інструкції від цієї програми, їх необхідно буде виконати.
  • Потім нам потрібно буде здійснити перевірку системного реєстру, в ньому не повинно залишитися і сліду від цього антивіруса. Все те, що програма надасть вам жирним – видаліть!Поділися з друзями:

От і все! Ми з вами успішно видалили китайську антивірусну програму з комп’ютера!