Як видалити Скайп з комп’ютера повністю

Дуже часто користувачів хвилює питання: «Як видалити скайп з комп’ютера?». Це може бути пов’язано з різними проблемами у роботі програми і необхідності її переустановки. Або просто користувач вирішив використовувати іншу програму для відеодзвінків. Так або інакше, від програми потрібно позбутися, а як видалити skype людина не знає. Ця стаття дасть докладну відповідь на це питання.

Ви також можете ознайомитися з інструкціями:

 • Як видалити Контакт з Скайпу;
 • Як видалити повідомлення в Скайпі.
  Як видалити Скайп з компютера повністю

Щоб повністю видалити програму з комп’ютера необхідно видалити її через панель управління. Робиться це наступним чином:

 • Відкриваємо Панель управління (Winr+R і пишемо Control Panel) і переходимо в розділ «Програми».Як видалити Скайп з компютера повністю
 • Далі, клацаємо по посиланню «Програми та компоненти».Як видалити Скайп з компютера повністю
 • У вікні, уважно переглядаємо список і знаходимо Skype.
 • Клацаємо на нього мишкою та натискаємо кнопку «Видалити», яка розташована в верху прямо над списком встановлених програмок.Як видалити Скайп з компютера повністю
 • На запит про те, чи дійсно ми хочемо видалити Скайп, відповідаємо «Так».Як видалити Скайп з компютера повністю
 • Після чого починається автоматичне видалення програми.

Часто трапляється таке, що додаток не видаляється. Швидше за все, це відбувається, тому що ви забули вийти з Скайпу перед тим, як його видалити. Необхідно повністю закрити програму. Для цього потрібно спочатку вийти з свого облікового запису, а вже після цього закрити програму.

Якщо закрити програму звичайним способом з якихось причин не виходить, то можна скористатися диспетчером завдань. Для цього натисніть комбінацію кнопок клавіатури (Ctrl, Alt-Delete), а потім виберіть рядок «Диспетчер завдань». У вікні диспетчера серед програм знайдіть Скайп, виділіть її мишкою і натисніть кнопочку «Зняти завдання», яка розташована внизу вікна праворуч. Так додаток точно повністю припинить свою роботу.Як видалити Скайп з компютера повністю

Після даної процедури спробуйте видалити Скайп ще раз, виконавши маніпуляцію, описану вище.

Після виконання всієї цієї процедури перезавантажте пристрій і переконайтеся, що додаток було повністю видалено. Якщо скайп все ще на місці, потрібно ще раз уважно виконати всі пункти, які наведені вище, і перезавантажити комп’ютер. Таким чином, відповідь на питання «Як видалити скайп?» отримано.

Як видалити скайп повністю (в тому числі і з реєстру)

Багатьом користувачам важливий той факт, щоб слідів віддаленої програми ніде не залишалося, у тому числі і в реєстрі. Спосіб, наведений вище, видалить сам додаток, але його сліди в реєстрі залишаться. Далі, буде описаний спосіб, який дозволить повністю знищити всі сліди присутності Скайпу на комп’ютері.

При виконанні цієї операції варто пам’ятати, що всі дії повинні виконуватися дуже акуратно, так як будь-яке помилкове видалення потрібного файлу може призвести до сумних наслідків і збою у роботі всього пристрою або окремих важливих компонентів системи. Тому, якщо немає впевненості, що все буде зроблено правильно, то краще не використовувати цей спосіб самостійно, а довірити чищення реєстру професіоналам.

 • У пошуковому рядку меню «Пуск» набираємо команду regedit. Після натискання кнопки «Enter» відкриється реєстр.Як видалити Скайп з компютера повністю
 • Вибрати вкладку «Правка», а потім клацнути по рядку «Знайти Далі».Як видалити Скайп з компютера повністю
 • У вікні вводимо слово «Skype».Як видалити Скайп з компютера повністю
 • Натискаємо кнопку «Знайти Далі».
 • У вікні праворуч з’являться результати пошуку. Їх необхідно видалити.Як видалити Скайп з компютера повністю
 • Клацаємо на кожній рядку правою клавішею комп’ютерної миші і в меню вибираємо рядок «Видалити».
 • Потім, повторюємо 5 останніх пунктів поки пошук не буде закінчений.Поділися з друзями:

Завдяки цій маніпуляції реєстр буде повністю очищений від слідів додатки. І можна буде з упевненістю сказати, що Skype повністю видалено з комп’ютера.