Як видалити Smartinf.ru

Багато сучасні користувачі Інтернету несподівано стикаються з тим, при завантаженні браузера відкривається сторінка сайту smartinf.ru. Здавалося б, що в цьому такого? Програма нормально запускається, сайти працюють. Однак smartinf.ru — це шкідливий додаток, яке вражає систему і вносить свої корективи в файли Windows. Щоб убезпечити свій ПК і особисті дані, варто видалити smartinf.ru вірус з комп’ютера.

Як видалити Smartinf.ru

Як прибрати шкідливий smartinf.ru зі свого комп’ютера?

 • Вносить зміни до реєстру системи;
 • Перенаправляє на потенційно небезпечні ресурси;
 • Сайт смартинф.ру передає конфіденційні дані на головний сервер (тобто якусь важливу інформацію про вас можуть дізнатися сторонні);
 • Знижує швидкодію системи.
 • Перший крок по видаленню smartinf.ru — очищення від вірусів

  Як видалити Smartinf.ru

  Для того щоб позбутися від вірусу smartinf.ru, скануємо систему на наявність ПНО (потенційно небажаних об’єктів). Для цього рекомендується використовувати який лікує утиліту Dr. Web CureIt. Завантажуємо її з сайту виробника і запускаємо на своєму ПК. По завершенні видаляємо Smartinf знайдені файли і перезавантажуємо систему.

  Другий етап — очищення реєстру

  Як видалити Smartinf.ru

  Натискаємо «Пуск», далі «Виконати» і вводимо команду «regedit». Перед нами відкриється «Редактор реєстру». Тут необхідно перейти по гілці «HKEY_LOCAL_MACHINE» в папку «Software», далі «Microsoft», «Windows», «CurrentVersion» і «Run». Знаходимо параметр «dsflkjsdsf». В якості значення буде прописаний шкідливий сайт. Тиснемо на ньому правою кнопкою миші і натискаємо «Видалити» smartinf.ru.

  Крок третій — видалення smartinf.ru з «Диспетчера завдань».

  Як видалити Smartinf.ru

  Натискаємо клавіші Ctrl+Alt+Del» і переходимо у вкладку «Процеси». Внизу знаходимо кнопку «Подробиці» (тільки для Windows 7 і вище). Тут виконуємо наступні дії:

 • Шукаємо «AwniuweyR52g.exe». Клік правою кнопкою миші і тиснемо «Відкрити розташування файлу».
 • Знімаємо завдання.
 • Повертаємося в папку.
 • Видаляємо весь вміст і саму папку теж.
 • Важливо: видалити спочатку всю папку неможливо. Тому робимо все точно у вказаному вище порядку, тоді і вийде, як треба.

  Четвертий етап — корректировщик завдань

  Натискаємо «Пуск», «Панель управління» і вибираємо «Адміністрування». Переходимо до «Планувальником завдань».

  У правій частині робочої області клікаєм «Бібліотека планувальника…» Перед нами побудується список завдань. Шукаємо ті, які запускаються разом з системою і знаходяться за адресою: диск, папка «Users», «Ім’я користувача», «AppData», «Local».

  Видаляємо процеси, які пов’язані з smartinf.ru і перезавантажуємо систему.

  П’ятий етап — відновлення роботи браузера

  Розглянемо відновлення працездатності браузера на прикладі Google Chrome.

  Як видалити Smartinf.ru

  Тиснемо «Меню». Воно розташоване в правому верхньому куті програми під кнопкою закриття. Далі переходимо в «Додаткові налаштування браузера». Опускаємося вниз і натискаємо «Скинути». Після перезапускаємо браузер.

  Шкідливий сайт smartinf.ru видалений.

  В інших браузерах скидання налаштувань здійснюється досить схожим способом — шукаємо у налаштуваннях видалення/обнулення даних користувача і застосовуємо його. Все, очищення комп’ютера від Смартинф.ру завершена успішно.