Як видалити Steam (Стім) з комп’ютера повністю

Якщо вас цікавить питання, як видалити стім з комп’ютера повністю, то в даному випадку ніяких труднощів не повинно виникнути, так як він віддаляється також як і всі інші програми, проте він повністю не зникне.

Як видалити Steam (Стім) з компютера повністю

Заходимо в розділ «Установка і видалення програм», виділяємо і видаляємо. Однак після виконання цієї дії ми бачимо, що файли все-таки залишилися у пуску, і не виходить позбутися від них. Стім являє собою незрозумілу програмку, яка кожен раз може видавати нові помилки. Так як зробити повне видалення стима? Це дуже легко зробити, для цього нам знадобиться звичайна програмка з видалення та чищення файлів.

Як видалити Steam, але при цьому залишити сервери?

Для того, щоб виконати дану процедуру, нам знову потрібно зайти в «Установку і видалення програм». Виробляємо видалення цієї програми, однак у пуску він все ж світиться, там і будуть перебувати наші сервери. Після можна виконати відкат системи на певний період раніше, ось так ми можемо перенести свої сервери на диск С, при цьому стім буде видалено.

Видалення ігор Стім

Багатьох цікавить питання, як видалити бету версію гри. Ігри ви можете спокійно видалити або стерти, тільки доведеться звернутися в техпідтримку, по-іншому ніяк не вийде.

Видалення облікового запису Steam

Ця процедура, також може стати головним болем. Щоб видалити свій обліковий запис, вам слід також звернутися до адміністрації. Але при цьому слід пам’ятати, що слід звертатися саме до адміністрації, їх нік повинен світитися іншим світлом. Так як існує ймовірність того, що деякі видають себе за адмінів і тим самим крадуть акаунти.Поділися з друзями:

Вам слід відмовитися від усіх новин, від прив’язки кредиток до аккаунту, від оплати послуг та інших дій Стиме. Однак одразу ж видалення не відбудеться. Так що якщо ви бажаєте, щоб ваш аккаунт саме був видалений, а не просто вкрали його, то необхідно буде стерти всі свої дані, а після просто закиньте, його система сама по закінченню певного строку сама видалить. Якщо ви хочете, щоб видалення облікового запису сталося при вашій присутності, тоді вам слід звернутися до адміністрації і повідомити про це. Ваше видалення з стима буде відбуватися в три стадії, спочатку повідомлять про ваші втрати, потім проведуть очищення прив’язок до всього. На заключному етапі вам залишиться лише підтвердити свої наміри.