Привіт, друзі! Впевнена, у кожного з Вас в соціальній мережі Вконтакте велику кількість друзів. Особисто я не часто заглядаю в цей список. Але якщо Ви все ж вирішили його переглянути, то виявите, що багато користувачів заблоковано, хтось видалив свою сторінку, а кого-то Ви взагалі не знаєте.

Тому давайте будемо розбиратися, як можна видалити друзів зі своєї сторінки Вконтакті з комп’ютера або через додаток на телефоні. Також покажу, як, використовуючи розширення Instrumentum і додаток AutoVK, можна швидко очистити список друзів повністю.

Зміст:

  • 1 Як видалити людини з друзів в вк
  • 2 Як швидко видалити всіх друзів в вк відразу
    • 2.1 Очистити список друзів з допомогою розширення Instrumentum
    • 2.2 Використовуючи програму AutoVK
  • 3 Як видалити одного з вк з телефону

Як видалити людини з друзів в вк

Відкрийте браузер на комп’ютері або ноутбуці і зайдіть на свою сторінку в вк. Потім в меню зліва клікніть по пункту «Друзі». Відкриється весь список Ваших друзів. Знайдіть людину, якого ви хочете видалити, натисніть навпроти нього на три вертикальні точки і виберіть з відкритого списку «видалити з друзів».

Після цього, користувач стане блідого кольору. До першого оновлення цієї сторінки в браузері, у Вас є можливість скасувати свою дію, натиснувши на відповідну кнопку.

Прибрати людину зі списку своїх друзів можна і зайшовши до нього на сторінку. Під аватаркою є кнопочка «У Вас в друзях», натисніть на неї. Далі виберіть зі списку «видалити з друзів».

Як швидко видалити всіх друзів в вк відразу

Якщо ж Ви вирішили видалити свою сторінку Вконтакте і хочете повністю очистити список друзів, то видаляти їх способом, який описаний в першому пункті, доведеться довго. Видалити список друзів швидко можна, використовуючи різні додатки і розширення. Давайте парочку розглянемо.

Очистити список друзів з допомогою розширення Instrumentum

Щоб швидко видалити всіх друзів зі своєї сторінки Вконтакті, скористаємося розширення для браузера Google Chrome Instrumentum. Для цього потрібно завантажити його з Інтернет-магазину Chrome і встановити в браузер. Докладно про це я писала у статті: як очистити стіну в групі Вконтакте.

Після того, як розширення буде встановлено, натисніть на його значок в правому верхньому куті браузера. Потім натисніть кнопку «Моя сторінка».

Далі в розділі «Друзі» клікніть по пункту «Очищення списку друзів».

Відзначаємо маркером пункт «Видалити всіх друзів» і клікаєм по кнопочці «Очистити список друзів».

Як бачите, у розширенні багато варіантів для очищення друзів в вк. Можете видалити тільки заблокованих користувачів, тих, кого Ви не додали ні в один із списків (кращі друзі, родичі, колеги тощо), або видалити всіх людей з певного списку.

Використовуючи програму AutoVK

Якщо ж Ви не користуєтеся браузером Google Chrome, тоді видалити всіх друзів відразу можна використовуючи додаток AutoVK. Завантажити його можна в Інтернеті з офіційного сайту (адреса можете подивитися на скріншоті праворуч внизу).

Встановіть програму і запустіть програму. У поля «Логін» та «Пароль» введіть свої дані від сторінки Вконтакте, потім натисніть «Авторизація». Якщо все вийшло і сторінку успішно авторизирована, Ваше ім’я з’явиться в лівому нижньому кутку вікна програми.

Тепер клацніть по зображенню з чоловічками, яка підписана «Друзі».

З випадаючого списку вибираємо пункт «Усіх друзів» і натискаємо «Видалити».

Тут так само, як і в попередньому способі, можна не видаляти всіх користувачів, а видалити, наприклад, тільки тих, кого Ви заблокували, або спільних з певною людиною.

Як видалити одного з вк з телефону

Якщо Ви заходите в соціальну мережу Вконтакте через відповідне мобільний додаток, встановлене на вашому телефоні або планшеті, то видалити друга можна наступним чином.

Відкрийте бічне меню і клацніть по пункту «Друзі».

Далі в списку друзів своєї сторінки потрібно знайти ту людину, якого Ви хочете видалити. Потім натисніть на нього.

Після того, як відкриється профіль вибраного Вами користувача під аватаркою натисніть на кнопочку «У Вас в друзях». Потім виберіть з випадаючого списку «Видалити з друзів».

Підтвердіть, що дійсно хочете видалити людини з списку друзів.

Тепер звертаю Вашу увагу ось на що. Після того, як Ви видалите користувача зі списку друзів своєї сторінки, він автоматично стане Вашим передплатником. Якщо хочете видалити його і звідти, прочитайте статтю: як подивитися і прибрати передплатників у Вконтакте.

На цьому все. Видаляйте непотрібних користувачів зі свого списку друзів, як бачите, це зовсім не складно.

А, може, і це буде Вам цікаво: