Як видалити сторінку одного в вк

Привіт, друзі! Впевнена, у кожного з Вас в соціальній мережі Вконтакте велику кількість друзів. Особисто я не часто заглядаю в цей список. Але якщо Ви все ж вирішили його переглянути, то виявите, що багато користувачів заблоковано, хтось видалив свою сторінку, а кого-то Ви взагалі не знаєте.

Тому давайте будемо розбиратися, як можна видалити друзів зі своєї сторінки Вконтакті з комп’ютера або через додаток на телефоні. Також покажу, як, використовуючи розширення Instrumentum і додаток AutoVK, можна швидко очистити список друзів повністю.

Зміст:

  • 1 Як видалити людини з друзів в вк
  • 2 Як швидко видалити всіх друзів в вк відразу
    • 2.1 Очистити список друзів з допомогою розширення Instrumentum
    • 2.2 Використовуючи програму AutoVK
  • 3 Як видалити одного з вк з телефону

Як видалити людини з друзів в вк

Відкрийте браузер на комп’ютері або ноутбуці і зайдіть на свою сторінку в вк. Потім в меню зліва клікніть по пункту «Друзі». Відкриється весь список Ваших друзів. Знайдіть людину, якого ви хочете видалити, натисніть навпроти нього на три вертикальні точки і виберіть з відкритого списку «видалити з друзів».

Як видалити сторінку одного в вк

Після цього, користувач стане блідого кольору. До першого оновлення цієї сторінки в браузері, у Вас є можливість скасувати свою дію, натиснувши на відповідну кнопку.

Як видалити сторінку одного в вк

Прибрати людину зі списку своїх друзів можна і зайшовши до нього на сторінку. Під аватаркою є кнопочка «У Вас в друзях», натисніть на неї. Далі виберіть зі списку «видалити з друзів».

Як видалити сторінку одного в вк

Як швидко видалити всіх друзів в вк відразу

Якщо ж Ви вирішили видалити свою сторінку Вконтакте і хочете повністю очистити список друзів, то видаляти їх способом, який описаний в першому пункті, доведеться довго. Видалити список друзів швидко можна, використовуючи різні додатки і розширення. Давайте парочку розглянемо.

Очистити список друзів з допомогою розширення Instrumentum

Щоб швидко видалити всіх друзів зі своєї сторінки Вконтакті, скористаємося розширення для браузера Google Chrome Instrumentum. Для цього потрібно завантажити його з Інтернет-магазину Chrome і встановити в браузер. Докладно про це я писала у статті: як очистити стіну в групі Вконтакте.

Після того, як розширення буде встановлено, натисніть на його значок в правому верхньому куті браузера. Потім натисніть кнопку «Моя сторінка».

Як видалити сторінку одного в вк

Далі в розділі «Друзі» клікніть по пункту «Очищення списку друзів».

Як видалити сторінку одного в вк

Відзначаємо маркером пункт «Видалити всіх друзів» і клікаєм по кнопочці «Очистити список друзів».

Як видалити сторінку одного в вк

Як бачите, у розширенні багато варіантів для очищення друзів в вк. Можете видалити тільки заблокованих користувачів, тих, кого Ви не додали ні в один із списків (кращі друзі, родичі, колеги тощо), або видалити всіх людей з певного списку.

Використовуючи програму AutoVK

Якщо ж Ви не користуєтеся браузером Google Chrome, тоді видалити всіх друзів відразу можна використовуючи додаток AutoVK. Завантажити його можна в Інтернеті з офіційного сайту (адреса можете подивитися на скріншоті праворуч внизу).

Встановіть програму і запустіть програму. У поля «Логін» та «Пароль» введіть свої дані від сторінки Вконтакте, потім натисніть «Авторизація». Якщо все вийшло і сторінку успішно авторизирована, Ваше ім’я з’явиться в лівому нижньому кутку вікна програми.

Тепер клацніть по зображенню з чоловічками, яка підписана «Друзі».

Як видалити сторінку одного в вк

З випадаючого списку вибираємо пункт «Усіх друзів» і натискаємо «Видалити».

Як видалити сторінку одного в вк

Тут так само, як і в попередньому способі, можна не видаляти всіх користувачів, а видалити, наприклад, тільки тих, кого Ви заблокували, або спільних з певною людиною.

Як видалити одного з вк з телефону

Якщо Ви заходите в соціальну мережу Вконтакте через відповідне мобільний додаток, встановлене на вашому телефоні або планшеті, то видалити друга можна наступним чином.

Відкрийте бічне меню і клацніть по пункту «Друзі».

Як видалити сторінку одного в вк

Далі в списку друзів своєї сторінки потрібно знайти ту людину, якого Ви хочете видалити. Потім натисніть на нього.

Як видалити сторінку одного в вк

Після того, як відкриється профіль вибраного Вами користувача під аватаркою натисніть на кнопочку «У Вас в друзях». Потім виберіть з випадаючого списку «Видалити з друзів».

Як видалити сторінку одного в вк

Підтвердіть, що дійсно хочете видалити людини з списку друзів.

Як видалити сторінку одного в вк

Тепер звертаю Вашу увагу ось на що. Після того, як Ви видалите користувача зі списку друзів своєї сторінки, він автоматично стане Вашим передплатником. Якщо хочете видалити його і звідти, прочитайте статтю: як подивитися і прибрати передплатників у Вконтакте.

На цьому все. Видаляйте непотрібних користувачів зі свого списку друзів, як бачите, це зовсім не складно.

А, може, і це буде Вам цікаво: