Як видалити сторінку в Facebook?

Як видалити сторінку в Facebook?
Іноді люди створюють аккаунт у соціальній мережі Facebook, але досить рідко в нього заходять і вважають, що краще видалити його. У даній статті ми розповімо вам, як видалити свою сторінку в Facebook.

Ми писали нещодавно статтю, як зареєструватися в Фейсбуці, а тепер розповімо, як звідти прірву. Все просто і не забере багато часу. Також ви зможете в будь-який час відновити свою сторінку.

Але врахуйте, якщо ви створювали якісь групи, поки ви не віддасте управління групою комусь із своїх друзів, ви не зможете видалити свою сторінку.

І так почнемо. Входимо в свій аккаунт на Фейсбуці і зверху в правому куті є маленький трикутник, натиснувши на який відкриється меню. У меню вибираємо «Налаштування».

Як видалити сторінку в Facebook?
У налаштуваннях входимо в розділ «Безпека», внизу бачимо «Деактивувати аккаунт» натискаємо Редагувати і знову «Деактивувати аккаунт».

Як видалити сторінку в Facebook?
Перед вами відкривається маленька анкетка, в якій просять вказати причину видалення сторінки. Радимо вам поставити «Інші». Якщо блокуєте назавжди, поставте галочку Відмову від електронних листів. І натискаємо Деактивувати.

Як видалити сторінку в Facebook?
Вас попросять ввести пароль повторно, після чого викине з аккаунта. І все ваша сторінка видалена. Якщо ви ввійдете, то вона автоматичні відновитися.