Як видалити сторінку в Инстаграме

Instagram – це один з найпопулярніших сервісів для людей, які люблять ділитися своїми фото або відео. На сьогоднішній день налічує більше трьохсот мільйонів користувачів по всьому земній кулі. Але не всі користувачі, зареєструвавшись там, хочуть продовжувати користуватися особистою сторінкою. Багато швидко втрачають інтерес або просто не мають достатньо часу, щоб активно викладати знімки. Тому проблема видалення облікового запису може бути актуальна для великого числа людей. Ця стаття розповість, як видалити сторінку в Instagram.

Як видалити сторінку в Инстаграме

  • На самому початку необхідно зайти на особистий обліковий запис, використовуючи для цього персональні дані доступу (пароль, логін).
  • Потім, на синій панелі вгорі сторінці необхідно активувати меню, клацнувши на посилання зі своїм ніком, розташовану поруч з іконкою користувача.

Як видалити сторінку в Инстаграме

  • У випадаючому меню потрібно клацнути мишкою по пункту «Редагувати профіль».

Як видалити сторінку в Инстаграме

  • Далі, на сторінці редагування необхідно клацнути по невеликий посиланням «Тимчасово заблокувати мій акаунт». Вона розташована в нижньому правому куті прямо навпроти кнопки «Відправити».

Як видалити сторінку в Инстаграме

  • У вікні потрібно заповнити форму видалення. Для цього потрібно вказати причину того, чому користувач залишає ресурс. Привід видалення сторінки може бути абсолютно будь-яким, вибрати його можна зі спадаючого меню, натиснувши на кнопку з трикутником.

Як видалити сторінку в Инстаграме

  • Потім, слід уважно ввести пароль від особистої сторінки, дотримуючись регістр букв і мову.
  • Після чого, потрібно натиснути на кнопочку зі словами «Заблокувати мій акаунт».

Як видалити сторінку в Инстаграме

  • Підтвердити свою дію потрібно натиснувши на кнопку «ОК» у вікні.

Якщо вся послідовність дій виконана правильно, то на екрані монітора можна буде побачити текст, в якому йдеться про видалення облікового запису і жалях адміністрації сайту про те, що користувач покинув ряди зареєстрованих осіб.

Можна видалити instagram, використовуючи тільки смартфон

Якщо видалити зі смартфона тільки мобільний додаток Instagram, то сам по собі аккаунт нікуди не дінеться. Він буде доступний з комп’ютера або будь-якого іншого пристрою, де є можливість встановити цей додаток або скористатися інтернет-браузером.

Користуючись тільки мобільним додатком, видалити профіль також не вдасться, для цього необхідний комп’ютер.Поділися з друзями:

Видалити обліковий запис Instagram за допомогою смартфона можна, скориставшись браузером і повторивши всю послідовність дій, яка описана в статті трохи вище.