У недалекому минулому, користувач соціальної мережі ВКонтакте був позбавлений такої зручної можливості, як видалення власного профілю з усіма витікаючими… Питання: «Як видалити сторінку в Контакті назавжди» дозволявся тільки одним способом, через звернення безпосередньо до адміністрації сайту і докладною аргументацією причини. Сьогодні ситуація з видаленням акаунта кілька скасувалася, така можливість з’явилася у вигляді спеціальної опціональною кнопки, і ми покажемо вам, шановний читач, де вона знаходиться і як взагалі все це робиться на практиці. Починаємо!

Сьогодні ми розглянемо:

  • 1 Отже, прості кроки до знищення власного ВК-аккаунта
  • 2 В якості епілогу: коли мости ще не догоріли…

Отже, прості кроки до знищення власного ВК-аккаунта

Перш за все потрібно розуміти, що всі нижчеописані дії дійсно припускають повне знищення вашої сторінки з вищезазначеного соціального ресурсу ВК. Втім, у вас все ж буде час подумати про те, чи не необачно ви вчинили. Втім, про це трохи пізніше, а поки…

Прощай сторінка:

  • Безумовно, потрібно виконати вхід в свій обліковий запис, а для цього слід пам’ятати і знати секретні дані свого облікового запису.

  • Після того як ви все-таки зайдете в свій профіль, активуйте пункт «Мої налаштування» і опустіться в самий низ робочої області вікна (скрол вам в допомогу).
  • Як тільки ви клацніть по посиланню «Ви можете видалити свою…» вас переведуть на іншу сторінку, де слід вказати «контекстну» причину або ж «вилити претензії» в спеціальному чек-боксі, що в свою чергу призводить до автоматичної активації пункту «Інша причина».

  • Трохи нижче можна поставити галку навпроти пункту «Розповісти друзям», що в принципі дуже навіть зручно. Коло ваших друзів, причому станеться це моментально, буде сповіщений про вдало відбулася акції «самознищення».

Хай простить нас шановний читач за такий іронічний стиль написання, але суть розпочатої спроби «видалення своєї сторінки» підпадає під визначення «…власними руками».

В якості епілогу: коли мости ще не догоріли…

Як і було сказано трохи вище, повернути все на круги своя, звичайно ж можна. Однак поквапитися все ж варто, якщо з моменту ініційованого видалення минуло майже сім місяців (детально все прописано тут). Бо по завершенню зазначеного терміну можна лише лікті кусати… Відновити сторінку, тобто зі всім її вмістом, включаючи весь мультимедійний контент, елементарно просто: прописуєте логін і пароль. Потім, введіть капчу.

На наступній сторінці необхідно пройти за посиланням «…відновити…». Остання дія — клік по однойменній кнопці підтвердження. Як бачите, все просто! Однак якщо вашу сторінку зламали, і ви хочете видалити її, але дані доступу були змінені зловмисниками… на жаль всі ваші спроби повернути контроль над профілем приречені на провал. Так як довести Адміністрації сайту, «хто із ху» буде ох як нелегко, а часу і нервів доведеться при цьому витратити, ох як багато. Втім, не варто впадати у відчай — заведіть новий аккаунт і надалі дотримуйтесь правил цифровий безпеки. Однак останнім, тема зовсім іншої статті. На цьому все, будьте завжди Вконтакті!