Соцмережі з’явилися в Росії порівняно недавно, але зараз мало хто уявляє свого існування без перевертання стрічки новин вк або спілкування з друзями в однокласниках. Але після першої ейфорії, викликаної можливостями, які представляють соціальні мережі, деяким людям захотілося більше реального спілкування. Але що робити, якщо ваш комп’ютер так і манить до себе, щоб написати пару нічого не значущих фраз або прочитати чергову безглузду статтю? Вихід тільки один — назавжди видалити свою сторінку в однокласниках. Розробники не надто зацікавлені в тому, щоб ви покинули соцмережа, бо не надто афішують методи видалення вашої сторінки в однокласниках. Але сьогодні ми вирішимо вашу проблему раз і назавжди.

Як видалити сторінку в однокласниках

Видалити сторінку в Однокласниках вкрай просто. Для цього необхідно скористатися Регламентом соціальної мережі однокласники. Цей і тільки цей спосіб гарантує стовідсоткове видалення вашої сторінки в однокласниках назавжди. Уважно прочитайте статтю і я гарантую, що у вас все вийде.

  • Зайдіть на свою сторінку в соціальній мережі однокласники
  • Прокрутіть сторінку до низу і натисніть на посилання «Регламент«

  • На сторінці, що з’явилася, натисніть на напис «Відмовитися від послуг«

  • Відкриється віконце «Видалення свого профілю». Вказуєте причину видалення, читаєте інформацію про видалення вашої сторінки, вводите пароль від свого профілю і тиснете кнопку «Видалити». На цьому все.

Отже, сьогодні ми дізналися як видалити сторінку в однокласниках. Як ви бачите, це вкрай легко. Сподіваюся, що інформація виявилася вам корисною.