Начебто зовсім недавно ми з вами розбиралися, як зареєструватися в Твіттері, а сьогодні вже справа дійшла до видалення облікового запису. Ця Тема досить актуальна, багато людей цікавиться, тому я і вирішив написати цю статтю.

Зміст:

  • 1 Як видалити Твіттер з комп’ютера
  • 2 Як видалити Твіттер з телефону

Як видалити Твіттер з комп’ютера

Багато користувачі думають, що творцями соціальної мережі мікроблогів Твіттер взагалі не передбачена функція видалення, але це не так. Нам з вами головне знайти налаштування облікового запису.

Заходимо на офіційний сайт Твіттера в свій обліковий запис і у правому верхньому куті натискаємо на кнопочку меню. Вона виглядає як маленька аватарка вашого аккаунта (див. скріншот).

З випавшого меню вибираємо пункт «Налаштування».

Тепер в лівому меню налаштувань нам потрібен пункт «Обліковий запис»:

Перш ніж видаляти що-небудь я б порекомендував вам створити архів своїх твітів. Мало лі, може бути, ви погарячкували, і потім будете шукати потрібну вам інформацію. А так у вас завжди буде під рукою архівчик і ви до нього зможете звернутися.

Тому на сторінці налаштувань натисніть на кнопку «Запросити архів»

Нам повідомляють, що підготовлений архів буде відправлений на нашу поштову скриньку через деякий час.

Після того, як створився архів ваших твітів, можете знову повернутися до вже знайомої нам сторінці налаштувань і натиснути на кнопочку «Відключити мій обліковий запис».

Просто так нас не відпускають. Відкривається сторінка, за допомогою якої розробники намагаються відрадити вас прощатися зі своїм акаунтом у Твіттері.

Звертаю вашу увагу на те, що видалити Твіттер назавжди ви зможете тільки по закінченні 30-денного терміну з моменту натискання на кнопку «Видалити обліковий запис» (див. скріншот). Система дає вам час одуматися, можливо, ви все-таки захочете повернутися.

Тиснемо на кнопку:

Введіть свій пароль у віконце і натисніть на кнопку «Видалити обліковий запис».

Ніби все. Якщо не зайдете у свій Твіттер протягом 30 днів, то з аккаунтом можете попрощатися. Якщо ж захочете все повернути просто увійдіть у свій обліковий запис, нічого більше робити не потрібно буде.

Як видалити Твіттер з телефону

Теж популярний питання, тому я на нього вирішив відповісти в кінці статті.

Я не знайшов функції видалення облікового запису безпосередньо в мобільному додатку для Твіттера. У зв’язку з цим можу порадити зайти з телефону через будь-який браузер на сам сайт Твіттера, залогуватися там під своїм обліковим записом і видалити акаунт точно таким же чином, як ми це робили в випадку для комп’ютера.

А вже після цього видалити просто сам додаток твіттера через встановлення/видалення програм безпосередньо в самому пристрої.

А, може, і це буде Вам цікаво: