Як видалити сторінку в Твіттері

Начебто зовсім недавно ми з вами розбиралися, як зареєструватися в Твіттері, а сьогодні вже справа дійшла до видалення облікового запису. Ця Тема досить актуальна, багато людей цікавиться, тому я і вирішив написати цю статтю.

Зміст:

  • 1 Як видалити Твіттер з комп’ютера
  • 2 Як видалити Твіттер з телефону

Як видалити Твіттер з комп’ютера

Багато користувачі думають, що творцями соціальної мережі мікроблогів Твіттер взагалі не передбачена функція видалення, але це не так. Нам з вами головне знайти налаштування облікового запису.

Заходимо на офіційний сайт Твіттера в свій обліковий запис і у правому верхньому куті натискаємо на кнопочку меню. Вона виглядає як маленька аватарка вашого аккаунта (див. скріншот).

Як видалити сторінку в Твіттері

З випавшого меню вибираємо пункт «Налаштування».

Як видалити сторінку в Твіттері

Тепер в лівому меню налаштувань нам потрібен пункт «Обліковий запис»:

Як видалити сторінку в Твіттері

Перш ніж видаляти що-небудь я б порекомендував вам створити архів своїх твітів. Мало лі, може бути, ви погарячкували, і потім будете шукати потрібну вам інформацію. А так у вас завжди буде під рукою архівчик і ви до нього зможете звернутися.

Тому на сторінці налаштувань натисніть на кнопку «Запросити архів»

Як видалити сторінку в Твіттері

Нам повідомляють, що підготовлений архів буде відправлений на нашу поштову скриньку через деякий час.

Як видалити сторінку в Твіттері

Після того, як створився архів ваших твітів, можете знову повернутися до вже знайомої нам сторінці налаштувань і натиснути на кнопочку «Відключити мій обліковий запис».

Як видалити сторінку в Твіттері

Просто так нас не відпускають. Відкривається сторінка, за допомогою якої розробники намагаються відрадити вас прощатися зі своїм акаунтом у Твіттері.

Звертаю вашу увагу на те, що видалити Твіттер назавжди ви зможете тільки по закінченні 30-денного терміну з моменту натискання на кнопку «Видалити обліковий запис» (див. скріншот). Система дає вам час одуматися, можливо, ви все-таки захочете повернутися.

Тиснемо на кнопку:

Як видалити сторінку в Твіттері

Введіть свій пароль у віконце і натисніть на кнопку «Видалити обліковий запис».

Як видалити сторінку в Твіттері

Ніби все. Якщо не зайдете у свій Твіттер протягом 30 днів, то з аккаунтом можете попрощатися. Якщо ж захочете все повернути просто увійдіть у свій обліковий запис, нічого більше робити не потрібно буде.

Як видалити Твіттер з телефону

Теж популярний питання, тому я на нього вирішив відповісти в кінці статті.

Я не знайшов функції видалення облікового запису безпосередньо в мобільному додатку для Твіттера. У зв’язку з цим можу порадити зайти з телефону через будь-який браузер на сам сайт Твіттера, залогуватися там під своїм обліковим записом і видалити акаунт точно таким же чином, як ми це робили в випадку для комп’ютера.

А вже після цього видалити просто сам додаток твіттера через встановлення/видалення програм безпосередньо в самому пристрої.

А, може, і це буде Вам цікаво: