Соціальні мережі міцно увійшли в наше життя. Багато хто вже не уявляють своє життя без щоденного перегляду стрічки новин, прослуховування музики в соцмережі і ненав’язливого спілкування. Найпопулярнішою соцмережею Росії і Східної Європи є Вконтакті. Вконтакте містить неймовірно величезну кількість інформації у своїй базі та на сторінках мережі легко загубитися. Багато людей проводять по кілька годин в день в соцмережі, при цьому витрачаючи час даремно і не отримуючи ні корисних знань, ні навичок. Не дивно, що багато користувачів мріють видалити сторінку в вк назавжди, щоб не було спокуси знову почати спілкуватися в мережі. Незважаючи на те, що ця процедура дуже проста, не всі користувачі можуть відразу зрозуміти як легко видалити свою сторінку вконтакте. Сьогодні ми навчимося того, як зробити це буквально за пару хвилин.

Як видалити сторінку в вк

Якщо ви твердо вирішили видалити свою сторінку у соцмережі Вконтакте, то приступимо.

  • Переходьте за ссылкеhttp://vk.com/settings?act=deactivate
  • Вказуєте причину і натискаєте на кнопку «Видалити». Якщо хочете, щоб система оповістила всіх ваших друзів про те, що ви вирішили видалити свою сторінку, то поставте галочку ” розповісти друзям.

  • Вся інформація з вашої сторінки, включаючи стіну, перестане бути доступна будь-якому користувачеві мережі Інтернет. Однак, майте на увазі, що інформація повністю вийде з бази програми через 7 місяців.

Тепер ви видалили вашу сторінку вконтакте. Прочитайте ще трохи корисної інформації, яка вам можливо знадобиться. А також дізнайтеся, як видалити видалені сторінки вконтакте

  • Протягом 7 місяців після видалення вашої сторінки вконтакте ви можете відновити ВСЮ вашу інформацію повністю. Для цього досить зайти в соцмережу зі своїм логіном та паролем і натиснути на кнопку «Відновити сторінку». Ваша сторіночка і вся інформація буде відновлена.
  • Майте на увазі, що після видалення сторінки всі ваші записи на чужих сторінках, стінах спільнот, повідомлення, сердечка і так далі НЕ ВТЕЧУТЬ. Вони залишаться у соцмережі назавжди. Тому віддавайте собі звіт в тому, що публікуєте і пишете, щоб потім не було болісно боляче.
  • Відповідно, все написане вами на чужих сторінках і в співтовариствах буде підписана вашим ім’ям. Тому ,якщо ви не хочете цього, перед видаленням сторінки поміняйте своє ім’я на інше в налаштуваннях вашого профілю (натисніть на сіру напис ред. праворуч від пункту меню «Моя сторінка».

Як бачите, видалити сторінку вк виявилося простіше простого. Сподіваюся, що інформація виявилася вам корисною. А якщо ви передумали видаляти вашу сторінку, дізнайтесь як скачати музику вконтакте.