Рано чи пізно присутність в соціальній мережі може почати пригнічувати і захочеться видалити свою сторінку, щоб викреслити себе з цієї віртуальної безодні. Сьогодні я розповім вам як видалити свою сторінку в новому Вконтакте, за що вас можуть видалити так, а також чи можна повернутися назад.

Як видалити свою сторінку Вконтакте

Зараз я опишу покрокову інструкцію по видаленню сторінки, тим більше для нещодавно введеного дизайну її ще немає, а всі вже перейшли на нове оформлення. У правому верхньому кутку, де відображається ім’я користувача, тобто ваше ім’я, шукаємо в меню Налаштування. У вкладці Загальне, яка обрана за замовчуванням, шукаємо рядок Ви можете видалити свою сторінку. Розташована в самому низу сторінки.

Сміливо натискаємо, раз ви зважилися перекреслити своє життя Вконтакте, дрейфити не потрібно. З’являється віконце з наступним змістом

Причин для вибору чимало, вибираємо будь-яку і пишемо коментар, або залишаємо запропонований творцями. Вони теж люди, так як володіють своєрідним почуттям гумору. Також існує можливість поділитися цією інформацією з друзями, щоб вони оцінили вашу сміливість і рішучість залишити цей корабель, але просторах якого зареєстровано понад 300 мільйонів чоловік!

Натискаємо Видалити Сторінку і бачимо, що її вже немає.

Вконтакті не бажає відпускати вас з своїх мереж і пропонує повернутися, виділяючи 6 місяців на роздуми. Відновлення сторінки не складає ніяких труднощів і всі дані, які були на момент видалення нікуди не подінуться. Можна 6 місяців відпочити і знову силами влитися в ряди користувачів.

Блокування Вконтакте

Різними діями, які заборонені творцями Вконтакте можна отримати бан і таким чином втратити сторінку назавжди, не вдаючись як видалення сторінки. Хочете піти з Вконтакте, але не шукаєте легких шляхів? Розсилайте спам, створюйте надмірну активність на сторінках користувачів, зробіть що-небудь неправомірне і вас обов’язково помітять і видалять, не запитавши. Існують різні способи блокування, найстрашніший — без можливості відновлення сторінки.

Закрити і забути Вконтакте

Самий чіткий варіант, так як нічого робити не треба. Приміром, в знак протесту проти нового дизайну, попрощайтеся зі сторінкою, вийдіть з соціальної мережі і не заходьте протягом 3 років. Цього терміну достатньо, щоб ваші дані стерли з бази.

Видалити всі згадки у Вконтакте

Знайти всі коментарі і запису практично неможливо, такого софта на даний момент не існують. Але у даному напрямку є якісь просування. Пропоную вам SearchLikes — додаток, за допомогою якого ви зможете знайти все свої коментарі під фотографіями друзів. Після отримання результату ви зможете очистити їх і трохи наблизитися до своєї мети очистити всі дані повністю.

Як бачите існує кілька способів як видалити свою сторінку в новому Вконтакте. Сподобалася стаття, поділіться їй в соціальних мережах, буду дуже вдячний.