Дуже часто після реєстрації в будь-якій мережі у користувача через деякий час пропадає всякий інтерес до даного сервісу, і він хоче видалити свій профіль взагалі (раннє ми розглядали як видалити групу Вконтакті). Причин для такого рішення буває багато. У кожного користувача вони абсолютно різні. Комусь не цікава саме ця соціальна мережа, а хтось взагалі розчаровується у віртуальному спілкуванні.

Соціальна мережа Вконтакте не виняток. Бувають такі життєві ситуації, коли це просто необхідно. Раніше провести дану процедуру в цій мережі було дуже складно і довго. Пов’язано це з тим, що адміністрація сайту не зацікавлена у відтоку користувачів. Кожній соціальній мережі потрібна максимальна популярність і відвідуваність. Але не так давно, все ж, розробники пішли на поступки і надали можливість робити видалення за пару хвилин.

Вконтакте передбачено таку дію, причому алгоритм його дуже простий і під силу навіть самому недосвідченому користувачеві у всесвітній павутині.

Для видалення акаунту можна перейти по наступній сторінці: http://vk.com/settings?act=deactivate

Або:

 • В першу чергу слід відкрити «Мої налаштування». Ця рядок розташована з лівого боку на сторінці.
 • На новому полі діалогової сторінки знизу є рядок: «Ви можете видалити свою сторінку».
 • Для подальших дій з’являється віконце, в якому необхідно вказати причину, по якій відбувається видалення. Таких причин запропоновано шість:
  • Є інша сторінка в мережі, і користування двома не актуально;
  • Вконтакте віднімається багато особистого часу, який необхідно для інших занять;
  • З-за того, що в соціальній мережі багато непотрібної і неприйнятної інформації;
  • Через занепокоєння користувача про збереження деякої інформації і даних самого користувача;
  • Сторінку не відвідують інші користувачі не коментують;
  • Інша причина, яку пропонується вказати.
 • Для чого проводиться таке опитування адміністрацією сайту не зовсім зрозуміло. Може бути, шляхом збору таких даних організатори будуть вносити зміни в роботу своєї соціальної мережі, що б залучити більшу кількість користувачів, а може з допомогою них складаються прості статистичні дані.

  Для людей, які люблять грати на публіку є навіть пункт «Розповісти друзям», щоб помпезно і гучно грюкнути дверима і піти.

 • Після зазначення конкретної причини, активною стає заповітна копка «Видалити сторінку».
 • Після того, як ви вкажете причину і натиснете «Видалити сторінку», ви будете перенаправлені на сторінку, в якому буде прописано через який конкретний термін ваш аккаунт буде видалений з бази сайту безповоротно і назавжди, це близько 8 місяців. Без можливості відновлення сторінку видалити не вийде.

  Як відновити видалений сторінку

  Після того, як аккаунт буде видалений, при вході в Вк вам буде показуватися наступна сторінка. Тут можна в один клік повернути доступ, натиснувши на посилання «Відновити».

  Натискаємо. З’являється вікно для підтвердження, знову натискаємо «Відновити сторінку».

  Вуаля — ми знову в грі! Знову наша анкета працездатна.

  А бачили це наші друзі? Почали вони хвилюватися і битися в істериці?! Пам’ятаєте, я говорив про «Розповісти друзям» при видаленні, так от, якщо ми її вибрали, то наші друзі в новинній стрічці побачили наступне:

  Ну що ж?! Ось начебто і все, тепер ви знаєте як видалити і відновити сторінку Вконтакте, сподіваюся стаття виявилася вам корисною. До зустрічі!