Сьогодні нас з вами чекає дуже жаліслива тема, адже мова піде про видалення своєї сторінки Вконтакті. Так-так, друзі, все, що ми з вами нажили непосильною працею, будемо сьогодні видаляти: всі відеозаписи, фотографії, музика, пости на стіні більше ніколи не будуть радувати ваше око. Якщо ви все ще налаштовані настільки ж рішуче, то давайте перейдемо до видалення, але спочатку я спробую припустити, для чого люди взагалі вирішуються позбавлятися від своїх сторінок. Я, наприклад, використовую свій аккаунт Вконтакте більшою мірою для роботи і не роблю з нього якийсь культ. Природно, видаляти його я не збираюся.

Зміст:

  • 1 Причини видалення сторінки Вконтакте
  • 2 Як тимчасово видалити сторінку Вконтакте
  • 3 Як видалити сторінку Вконтакте назавжди без відновлення

Причини видалення сторінки Вконтакте

1. Ви дуже часто сидите в ВК. Це забирає у вас багато часу, читаєте даремні паблики і дивіться тупі відеоролики. На навчання або роботу не вистачає часу з-за цього. Так, напевно, у цьому випадку варто видалити свою сторінку, принаймні до тих пір не відновлювати її, поки ви не розплануєте свій день і у вас не виробиться графік.

2. Дуже часто сторінки видаляються на любовному ґрунті. Хлопець посварився з дівчиною або навпаки, і не хоче заходити в соц. мережа, щоб не бачити її фотки і не писати їй більше. Можливо, також має сенс у цьому випадку видалити сторінку до тих пір, поки не стабілізується ваш душевний стан.

3. Ви десь накосячили і єдиний спосіб вам про це сказати і зв’язатися з вами, а бути може знайти вас – це ваша сторінка.

Як тимчасово видалити сторінку Вконтакте

На щастя, розробники соціальної мережі передбачили можливість відновлення видалених сторінки, чим значно спростили собі життя. Уявляєте, якби такої можливості не було, скільки б питань типу «Відновіть мою сторінку, будь ласка, я помилково її видалив», вони б отримували.

Приступаємо до видалення. Заходимо на свою сторінку і в правому верхньому куті натискаємо на меню у вигляді вашого імені з миниатюркой вашого фото. З випавшого меню вибираємо пункт «Налаштування»:

У першій вкладці спускаємося в самий низ і бачимо напис «Ви можете видалити свою сторінку», натискаємо на неї:

В наступному віконці ми можемо вказати причину видалення сторінки, також написати невелике повідомлення і розповісти про це друзям. Робиться це все, звісно, за бажанням:

Нам пишуть, що сторінка видалена, але ми можемо її відновити. Саме це нам і потрібно. Запам’ятайте дату, до якої ви можете відновити вашу сторінку і не забудьте зробити це, натиснувши на посилання «відновити свою сторінку»:

Фото віддаленої сторінки Вконтакте

Як видалити сторінку Вконтакте назавжди без відновлення

Якщо ви всерйоз вирішили попрощатися зі своєю сторінкою раз і назавжди, то можна виконати кілька трюків і позбутися контактозависимости. Зараз я озвучу кілька пунктів, що потрібно для цього зробити.

1. Видаляємо всі відеозаписи, фотографії, музику і все інше, що є у вас на сторінці.

2. Видаліть всіх своїх друзів. Навіщо вони вам потрібні, якщо ви все одно від сторінки вирішили позбутися.

3. Приховати свою сторінку. Перейдіть, прочитайте, як це зробити, якщо не знаєте «Як приховати сторінку в Вк».

4.Купити сім-карту будь-якого оператора і змініть номер телефону, який підключений до вашого аккаунту. «Як змінити номер телефону ВК». Можна також поставити в настройках авторизацію через смс. Також змінити поштову скриньку на який-небудь інший. Поштова скринька створіть в будь-якому місці, забудьте до нього пароль і більше ніколи туди не заходьте.

5. Змініть пароль на дуже довгий і не записуйте його ніде і не запам’ятовуйте.

6. Видалити свою сторінку, таким чином, як ми це робили в першому пункті цієї статті та натисніть на кнопку «Вийти», щоб покинути аккаунт.

7. Зламайте сім-карту і викиньте. Номер телефону, який був на ній, запам’ятовувати теж не варто.

Тепер при спробі зайти на свою сторінку у вас нічого не вийде, відновити її ви теж не зможете, адже пароля і номера телефону ви не знаєте. Та й навіщо вона вже вам потрібна, адже ви видалили звідти всіх друзів і фотки.

Якщо ви хочете видалити свою сторінку з мобільного телефону або планшета на андроїд, то перейдіть по посиланню і прочитайте, як це робиться, там написана ціла стаття.

Ось такий сумний кінець у нашої казки. Залишилися ви, дорогі мої читачі, без своїх сторінок Вконтакте

А, може, і це буде Вам цікаво: