Здрастуйте, дорогі друзі. Одного разу ми з вами вже розбиралися, як можна видалити сторінку вконтакте у повній версії даної соціальної мережі, але, як показує практика, дуже велика кількість людей заходить в Вк з телефону, тому вони хочуть знати, як виконати цю дію на своєму смартфоні.

Зміст:

  • 1 Видаляємо сторінку через телефон на Андроїді
  • 2 Відновлення сторінки
  • 3 Перехід на повну версію Вконтакте

Видаляємо сторінку через телефон на Андроїді

Якщо ви звикли заходити на свою сторінку в Вк через мобільний додаток для Андроїд, то смію вас засмутити, і через нього, це зробити буде проблематично. Тому доведеться вам один раз все-таки скористатися будь-яким браузером на Андроїд, щоб через нього увійти в свій аккаунт і видалити сторінку.

Переходимо до практики.

Відкриваємо браузер, заходимо на сайт Вконтакте. Він відразу ж перекидає нас на мобільну версію m.vk.com. Вводимо свої дані, а саме телефон і пароль і натискаємо на кнопку «Увійти».

У лівому меню знаходимо пункт «Налаштування» і натискаємо на нього:

Тут одразу ж на першій вкладці в самому низу ми бачимо напис з посиланням на «Ви можете видалити свою сторінку». Натискаємо на неї.

На наступному етапі вказуємо причину видалення своєї сторінки. Можемо написати, щось в текстове поле і поставити галочку «Розповісти друзям», щоб вони були в курсі, чому ви зробили такий відчайдушний вчинок. Особисто я не знаю, навіщо це робити. Хіба що ви тимчасово видаляєте сторінку і потім повернетеся, то тоді, звичайно має сенс щось написати.

Ну да ладно, вистачить лірики, після того, як всі заповніть, натисніть на кнопочку «Видалити сторінку»:

Все, сторінка пішла, але не назавжди, нам повідомляють, що ми все ще можемо її відновити і вказують дату відновлення.

Відновлення сторінки

Давайте спробуємо натиснути на таку ссилочку відновлення:

На наступному етапі з’являється кнопочка «Відновити сторінку». Я думаю, не варто пояснювати, що станеться, якщо ви натиснете на неї:

Перехід на повну версію Вконтакте

Якщо вам звичніше працювати з повною версією сайту Вконтакте і ви гадаєте, що це можна робити тільки на стаціонарних комп’ютерах або ноутбуках, то ви помиляєтеся, зараз я покажу вам як запустити повну версію на смартфоні.

Заходимо знову на головну сторінку мобільної версії і в самому низу тиснемо посилання «Повна версія»

У нас підвантажується ця сама повна версія і вже там ми вводимо номер телефону і пароль, щоб продовжити роботу
Щоб подивитися, як віддаляється сторінка вконтакті в повній версії, перейдіть по ссилочку, яку я давав на початку статті, бо про це я докладно вже написав в іншому пості.

А на це все, я закінчую теоретичну частину своєї статті і наостанок хочу сказати, що якщо ви серйозно зібралися видалити свій аккаунт в вк, то змініть пошту та номер телефону в настройках. Сімку з телефону поломайте, а поштова скринька створіть фейковий спеціально для цієї справи.

Все, до нових зустрічей, друзі!

А, може, і це буде Вам цікаво: