Привіт, друзі! У багатьох користувачів Вконтакте є не тільки своя сторінка в соціальній мережі, але і група. У попередній статті ми розглядали, як можна очистити стіну в групі в Вк, якщо у Вас там дуже багато постів, не всі вони стосуються тематики співтовариства, або Ви взагалі хочете змінити тему групи.

А якщо у Вас зовсім немає бажання далі адмініструвати створене співтовариство, то давайте розберемося, як його можна видалити з вк.

Перш ніж видалити групу Вконтакті, яку самі зробили, зважте всі «за» і «проти». Якщо у Вас багато передплатників, пости активно обговорюються, користувачі самі додають різний матеріал в групу, то може не варто її зовсім видаляти. Спробуйте знайти людину, яка погодиться взяти на себе управління цим співтовариством.

У тому ж випадку, якщо все зовсім навпаки, і у Вас бажання займатися групою немає – її потрібно видалити. Подібної функції Вконтакте немає, тому потрібно видалити всіх передплатників, зробити групу закритою або приватної, і вийти з неї. Можете також видалити всі пости, фото, аудіо та відео. Розглянемо все це детальніше.

Зміст:

  • 1 Як видалити групу Вконтакте з комп’ютера
  • 2 Як видалити групу в вк з телефону

Як видалити групу Вконтакте з комп’ютера

Якщо Ви заходите Вконтакт з комп’ютера або ноутбука, тоді через браузер заходимо до себе на сторінку. Потім у верхньому меню виберіть пункт «Групи», перейдіть на вкладку «Управління» і клацніть по потрібному спільноті.

З правого боку під обкладинкою натисніть на три вертикальні точки і виберіть з випадаючого списку «Управління громадами».

Потім праворуч у меню виберіть пункт «Налаштування». В розділі «Основна інформація» можете змінити назву групи – напишіть що-небудь на кшталт «Група видалена». Також очистіть поле «Опис спільноти», виберіть «Тип групи» – «Приватна» або «Закрита» і видаліть обкладинку. Натисніть «Зберегти».

Прокрутіть сторінку вниз і в розділі «Додаткова інформація» очистіть полі «Веб-сайт». Збережіть зміни.

Далі у верхньому меню переходимо на вкладку «Учасники». Видаліть всіх користувачів з цього списку – навпроти кожного натисніть «Видалити зі спільноти».

При бажанні, можна повністю видалити всю інформацію з групи: відео, аудіо, фото, документи та інше. Я очищу стіну, використовуючи додаток Instrumentum. Докладно про нього я писала в статті: видалення записів зі стіни, посилання на яку наведено на початку статті.

Видаливши учасників, інформацію і змінивши тип групи, натисніть на кнопочку «Ви перебуваєте в групі». З випадаючого списку виберіть пункт «Вийти з групи».

Підтвердіть, що Ви дійсно збираєтеся покинути спільноту, адміністратором якого є.

Якщо Ви ще повністю не впевнені і, можливо, в майбутньому захочете відновити видалену групу в вк, то не потрібно виходити з спільноти. У цьому випадку, у будь-який момент можна зробити групу відкритою і запросити туди людей.

Як видалити групу в вк з телефону

Для тих, хто заходить Вконтакт через мобільний додаток на телефоні або планшеті, потрібно виконати ті ж дії, які були описані вище. Відкрийте свою сторінку і в бічному меню виберіть пункт «Групи».

Знайдіть у списку спільнота, яку хочете видалити, і натисніть на нього.

Тепер у правому верхньому куті натисніть на значок шестерінки.

Відкриється сторінка «Управління громадами». Зі списку виберіть пункт «Інформація».

Тут потрібно змінити назву групи, видалити її опис та інформацію в полі «Веб-сайт».

Перегортаємо вниз і змінюємо Тип групи» на «Приватне». Збережіть зміни, натиснувши на хрестик у правому верхньому куті.

Повертаємося на сторінку «Управління спільнотою» і вибираємо пункт «Учасники».

Видаліть всіх, хто підписаний на Вашу групу – натискайте навпроти кожної людини на три вертикальні точки і виберіть з випадаючого списку «Видалити зі спільноти».

Після цього поверніться на головну сторінку групи і натисніть на кнопку «Ви вступили». Виберіть зі списку «Покинути спільноту».

Підтвердіть, що хочете вийти з групи.

Думаю, все зрозуміло. Тепер інші користувачі не зможуть вступити у Вашу групу, вся інформація в ній змінений або видалений.

А, може, і це буде Вам цікаво: