Добрий день. Думаю нікому не секрет, що у мене два телефони: Google Nexus 4 і Xiaomi RedRice. Так от, другий зразок має два слота під sim-карти (особистий робочий номер і видана на роботі сім-карта). В один «прекрасний» день, я встановив на редми WhatsApp і активував його на робочу сім-карту… А потім переактивировал на мою особисту сімку, ну і почалося… «Ти куди мені скинув фотку? У вотсапп? А на який номер??? Та не туди млин…», так як всі, хто записав мій робочий номер телефону отримали мій аккаунт в месенджері і відправляли на нього будь-яку важливу інформацію.

Днями я вирішив поцікавитися, як це можна виправити і видалити номер з системи повністю. Виявляється це робиться досить просто прямо в самому додатку. Тому це стане темою сьогоднішньої статті.

Інструкція

 • Відкриваємо програму і тиснемо по трьом точкам «Меню» праворуч угорі. І вибираємо «Налаштування».

 • Переходимо в пункт «Аккаунт».

 • Вводимо номер телефону, який хочемо видалити і тиснемо велику червону кнопку «Видалити обліковий запис»

 • У нас запитають точно ми хочемо видалити обліковий запис, якщо ви впевнені в цьому, то сміливо тиснемо «Видалити обліковий запис» має прийти текстове повідомлення як при активації програми.

 • На цьому все. Сподіваюся ця стаття виявилася вам корисною, натисніть одну з кнопок нижче, щоб розповісти про неї друзям. Також підпишіться на оновлення сайту, введіть свій e-mail у полі праворуч або підписавшись на групу Вконтакті.

  Дякую за увагу.

  Відвідуємо сторінку moto.skesov.ru

  Матеріал сайту Skesov.ru