Як видалити Tencent qqpcmgr з комп’ютера

Всі ми знаємо, що «безкоштовний сир лише в мишоловці». І це не прості слова. Ніколи не варто завантажувати з сумнівних веб-сайтів нібито безкоштовні програми, такі як Tencent qqpcmgr. Тому що ці китайські програми в підсумку можуть надати вкрай небезпечне вплив, так як при їх установці і завантаженні можна підхопити на комп’ютер вірус, троян або шпигуна. Для видалення яких потрібна велика кількість часу і сил.

Як видалити Tencent qqpcmgr з компютера

Tencent — що це за програма і чим вона небезпечна? Tencent qqpcmgr позиціонує себе як корисна програма, але насправді Tencent qqpcmgr це китайське додаток-рекламщик, яке намагається зробити легкі гроші з допомогою вашого комп’ютера Windows 7 і тому потрібно відразу видалити Tencent після виявлення на ПК. Сама по собі ця програма Tencent не так вже й небезпечна, але не варто надто довіряти рекламщикам.

Піклуючись про безпеку своєї системи, програму Tencent варто видалити вже сьогодні. До того ж, як правило, такі програми «рідко приходять поодинці», можна через її впливу або рекламні блоки підчепити вже куди менш приємних «друзів». Зрештою, підсумком виявиться велика кількість китайських рекламних блоків, сильне уповільнення роботи комп’ютера, не виключені й істотні пошкодження файлів операційної системи. Послаблюється безпеку браузера, опиняються під загрозою ваші особисті дані, змінюються настройки. І до всього цього додаються радісні рекламні пропозиції купити що-небудь, неодмінно вам потрібне, за найнижчими цінами.

Вам такого щастя хочеться? Мені — ні. Тому я відразу позбувся Tencent qqpcmgr і про способи це зробити розповім нижче. До щастя за інструкцією це зовсім не складно.

Як прибрати Tencent qqpcmgr?

Видалення за допомогою програми:

  • По-перше, можна скористатися ADVANCED System Protector. Цю програму легко знайти і скачати безкоштовно з надійного сайту (вона офіційно поширюється вільно, так що тут все буде чисто).
  • Встановити її неважко. Завантажте файл, двічі клацніть на apsetup.exe, запуститься майстер установки, просто дотримуйтесь там інструкції.
  • Коли установка завершиться, скористайтесь кнопкою «Пуск сканування зараз», там «очистити всі». У результаті комп’ютер буде захищений і від Tencent, і від інших ймовірних загроз в найкоротші терміни.
  • Якщо ж це вам чомусь не підходить, скористайтесь ручним видаленням, на щастя, у випадку з qqpcmgr Tencent це зазвичай досить просто.

Отже, ручне видалення програми Tencent qqpcmgr:

Як видалити Tencent qqpcmgr з компютера

  • Спочатку вибираємо Пуск, потім далі Панель управління.
  • Далі переходимо в меню, де можна встановити і видалити доступні програми (точна послідовність дій залежить від вашої операційної системи Windows та має бути вам знайома або інтуїтивно зрозуміла, на крайній випадок інструкції з установки/видалення програм швидко шукаються в інтернеті).
  • І просто видаліть Tencent стандартним способом, як будь-яку звичайну програму.

Швидше за все, Tencent qqpcmgr вже вплинула на ваші налаштування браузерів, тому варто скинути їх і/або переналаштувати, назад на стандартні.

Для Internet Explorer у верхньому меню зайдіть в пункт меню Сервіс, там зі списку вибирайте Управління надбудовами, натискайте Панелі інструментів і розширення і далі, вибравши Tencent QQ, тисніть Видалити. Після натискання ОК збережіть налаштування, перезапустіть браузер.

Для Mozilla Firefox приблизно так само Сервіс виберіть у верхньому меню, там у випадаючому списку Доповнення знайдіть Tencent QQ і видаляйте.

Для Google Chrome знайдіть значок ліворуч вгорі, при натисканні на якому з’являється список меню зі словом Налаштування. Виберіть ці Налаштування, там знайдіть розширення і видаляйте Tencent qqpcmgr. Перезавантажуйте браузер.

Щоб переконатися, що qqpcmgr Tencent вилучена, перезавантажте комп’ютер.

На закінчення, як і завжди, варто нагадати, що на крайній випадок практично завжди вирішує комп’ютерні проблеми повна переустановка ОС, але це досить довго і доведеться платити втратою незбережених особистих даних.