Як видалити traflab.ru

Практично всі люди використовують файли і програмне забезпечення, доступне в мережі Інтернет для безкоштовного скачування. Але, на жаль, не завжди їх використання є абсолютно безпечним, особливо коли безкоштовний сир береться з неперевірених джерел з вірусами і рекламою. Тому часто доводиться видаляти сміття від traflab.ru, goinf.ru і livesearch.me, який з’являється від заражених безкоштовних програм, інструкція як видалити traflab і позбутися його наслідків тощо.

Як видалити traflab.ru

Traflab.ru — це веб-сайт, який відкривається якраз у браузерах, заражених рекламним вірусом. Зрозуміло, ніхто не буде закачувати собі вірус добровільно, тому вони зазвичай потрапляють до користувачів при установці і/або закачування який-небудь «безкоштовною і дуже корисною» програми (хоча програма сама по собі може все-таки бути нешкідливою, просто завантаженої з шкідливого сайту. Але це вже інше питання).

Визначити, що ви «підчепили» цей самий ivi traflab, буде дуже легко — він сам постане перед вашими очима при запуску браузера — замість стартової сторінки буде наполегливо вилазити traflab.ru/rotator що б ви не прописали. Це як мінімум. Але взагалі, швидше за все варто чекати цілковитої вакханалії — в браузері — а то й кількох одночасно, якщо ви використовуєте їх — почнеться мимовільне відкриття величезна кількість реклами, в якій постійно буде згадуватися наш чудовий traflab.ru. Як знизити ймовірність підхопити подібне неподобство з написаного вище має бути вже зрозуміло.

Як усунути наслідки та як видалити traflab якщо він вже «співає і танцює» в браузері

1. Один з відносно простих рішень — перевстановлення всіх браузерів. Але не завжди воно допомагає.

2. З більш радикальних — переустановка всієї операційної системи. Таке допомагає практично завжди, але, самі розумієте, це робиться вже не так легко і просто.

3. Спробуємо розглянути той спосіб видалення traflab, який, по суті, є найбільш правильним, хоча і досить трудомістким.

  • По-перше, уважно вивчіть всі властивості ярликів для запуску ваших браузерів. Ярликів може бути досить багато — в меню «Пуск», серед «Всіх програм», на робочому столі, у швидкому запуску; якщо ви помістили десь ще, вивчайте і там! Наш красень traflab прописує свої рекламні посилання саме в ярликах.
  • Відкриваєте ярлик, потім його властивості (нижній пункт меню, клацання правою кнопкою миші), і в полі «об’єкт» видаляєте все, що йтиме по друге лапках, після «нормальної» адреси. Наприклад, для ярлика на Opera, видаліть все зайве після «Operalauncher.exe» для огнелиса — все після «Mozilla Firefoxfirefox.exe».
  • В ярликах швидкого запуску праворуч від кнопки «Пуск», якщо у вас такі є, властивості за замовчуванням можуть не виявлятися, щоб це виправити, тримайте на клавіатурі Shift при натисненні правою кнопкою миші і буде вам щастя.

Далі вивчіть адреси, що вказані у тих же властивостях в полі «Робоча папка». Це — адреси папок, де розташовуються файли для запуску веб-браузерів, до яких ми виправляли ярлики.

А тепер уважно! В цих папках, поруч .exe-файли, на які абсолютно вірно посилаються ярлики, будуть файли з майже такими ж іменами, але без розширення. Тобто в папці з Mozilla Firefox, наприклад, будуть файли firefox.exe (нормальний, «хороший») і firefox («злий» файл від traflab). Видаляємо всіх «злих» двійників, а «гарні» файли залишаємо на місці.

Уф! Ну, ось і все. Довелося попотіти, зате вже тепер вірусна реклама ivi traflab повинна бути повністю усунена.