В процесі серфінгу в інтернеті і скачувань різного софту на ваш комп’ютер може самовільно встановитися додаток True Key. Одні антивіруси позначають цю програму як сумнівну та небезпечну, інші ж не вбачають у ній ніякої загрози.

Якщо на ваш комп’ютер потрапила програма True Key, радимо ознайомитися з наведеною нижче інформацією. У цій статті ми розповімо, що з себе представляє додаток True Key, яким чином воно може потрапити на ПК, є вірусом, а також детально розглянемо способи деінсталяції програми з вашого комп’ютера.

Зміст

 • 1 Що з себе представляє програма True Key
 • 2 Яким чином True Key виявляється на комп’ютері
 • 3 Як видалити програму True Key з комп’ютера
 • 4 Інші способи видалення
 • 5 Висновок

Що з себе представляє програма True Key

True Key Intel Security є програмою для забезпечення захищеності ваших облікових записів. Основна її функція — надійне зберігання паролів та їх автозаповнення.

Функціонал True Key включає в себе:

 • застосування надійного алгоритму шифрування для захисту паролів користувачів;
 • автоматичне запам’ятовування і збереження використаних паролів;
 • установка високонадійної багатофакторної захисту, яка заснована на відбитках пальців, секретного коду або рисах особи власника;
 • синхронізація облікових записів, доступ до яких доступний з усіх пристроїв.

Однак, Тру Кей — це умовно-безкоштовне додаток, функціональність якого значно обмежується без придбання ліцензії. Тобто користувач не може повноцінно використовувати програму, якщо не заплатить 20 доларів за покупку ліцензії. Для всіх доступно зберігання лише 15-ти паролів з логінами.

Яким чином True Key виявляється на комп’ютері

Будь-хто може встановити додаток True Key з їх офсайта. При спробі встановити програму антивірус Avast сповістить про підозрілості даного програмного продукту. Таке повідомлення викликано регулярними скаргами користувачів на невідоме поява на їх ПК додатки Тру Кей.

Насправді, ця програма не відноситься до вірусів (всі статті про видалення вірусів ви знайдете тут). Але Intel Security True Key має властивість встановлюватися прихованим шляхом без відома користувачів такими способами:

 • Одночасно з іншими програмами. Деякі програми є партнерськими для інших. Тому коли завантажуєте і встановлюєте програми, обов’язково перевіряйте, чи не инсталируется разом з нею ще якесь стороннє додаток.
 • При оновленні драйверів Intel. У разі, якщо ПК працює на чіпсеті Intel, програмне забезпечення регулярно оновлюється. Серед оновлень на ПК може потрапити і True Key;

Після завершення процесу встановлення Тру Кей відразу додається в список автозавантажуються додатків і активується щоразу з включенням персонального комп’ютера, працюючи у фоновому режимі.

Як видалити програму True Key з комп’ютера

Так як програма встановлюється на ПК мимовільно, часто вона виявляється непотрібною користувачеві. При цьому True Key може показувати різні повідомлення і надоедающие пропозиції про купівлю преміальної версії. У цьому випадку постає питання: як позбутися від програми True Key Intel Security у себе на комп’ютері?

Додаток легко піддається видаленню, використовуючи «Установку і видалення програм». Потрібно перейти в розділ через контрольну панель і серед списку встановлених програм знайти «Intel Security True Key». Натиснути «видалити» і дочекатися деінсталяції. Для завершення дії слід перезавантажити ПК.

Інші способи видалення

Якщо написаний вище спосіб вам не допоміг, тоді скористайтеся іншим методом деінсталяції.

 • Командою Ctrl+Alt+Del викличте «Диспетчер завдань».
 • Серед всіх запущених процесів знайдіть Intel Security True Key і внизу натисніть на «Прибрати завдання»;
 • Буває, що цим способом потрібно завершити кілька процесів, що працюють під програмою True Key;
 • Після цього скористайтеся додатковою програмою CCleaner. Відкрийте її і перейдіть в розділ «Видалення програм», який розташований в меню «Сервіс»;
 • У списку виберіть True Key і виконайте видалення;
 • Після цього натисніть комбінацію клавіш Windows+R і відкриється рядок, у якому слід ввести services.msc. Ця команда відкриє перелік служб. Знайдіть серед них McAfee Aplication Installer та інші пов’язані з Тру Кей. Перейдіть до властивостей служби і для «Типу запуску» встановіть значення «Відключена». Таким чином, додаток буде видалено з вашого ПК.
 • Висновок

  Додаток True Key може стати в нагоді тим користувачам, які потребують автозаповнення і безпеки паролів від всіх своїх облікових записів. При цьому вони готові заплатити 20$ за цю корисну функцію. Безкоштовна версія обмежена тільки 15 паролями.

  Принуждаемый характер програми і поява на ПК без відома користувача не додає їй привабливості. Щоб не захаращувати систему непотрібним програмним забезпеченням, ми рекомендуємо видаляти подібні програми. Способи видалення одного з них — True Key, ми розглянули в цій статті.