Як видалити Trust Rating

Що таке, як видалити Trust Rating і чому в браузері сама по собі починає з’являтися зайва інформація, яка показує, що Trust Rating сайту такого-то дорівнює такого-то числа відсотків? Яка нам від цього користь?

Як видалити Trust Rating

Почнемо з того, що спливаюча реклама — досить сильна хвороба браузерів в наш час. З Trust Rating, проте, все не зовсім так. Спочатку Web of Trust передбачався як якась безкоштовна надбудова до браузеру, яка дозволяла користувачам створювати власний рейтинг сайтів. Однак на практиці, незважаючи на те, що ця функція існує не перший рік, їй майже ніхто не користується. Причин багато — від малої комп’ютерної грамотності (поки що) великої частини користувачів до того факту, що вже давно є спеціальні перевірені сервіси, яким більш-менш можна довіряти. Проте надбудова збереглася і зазвичай безпечна, хоча і безглузда. Хоча і може під її виглядом пробратися на машину троян, частіше вона просто поширюється на «лівих» сайтах у вигляді малоопасного вірусу.

Отже, як ви вже зрозуміли, в більшості випадків Trust Rating не буде представляти серйозної загрози для безпеки вашого комп’ютера і збереження конфіденційної інформації. Але все-таки від гріха подалі краще видалити Trust Rating — адже користі від цього псевдо-рейтингу в наші дні ніякого немає.

Як прибрати вірус Trust Rating зі стартової сторінки браузера

Перший спосіб підійде більш-менш розбирається в комп’ютерах користувачів. Він найбільш логічно правильний. Вивчіть всі розширення та налаштування вашого браузера і видаліть все, що містить слова і словосполучення «Trust Rating» або «Web of Trust». Зауважимо, що подібна реклама може прописуватися ще і в ярликах для браузерів, а в певних випадках — і в реєстрі. Тому якщо ви вивчіть і почистіть всі там за тим же принципом (якщо шукані словосполучення, звичайно, знайдуться) — це буде додатковою гарантією того, що банер Trust Rating видалений з браузера.

Якщо ви вибрали цей спосіб, то не забудьте, що ярлики можуть бути в меню «Пуск» на робочому столі, на панелі завдань і у всіх місцях, де ви їх створили самостійно. В ідеалі потрібно буде перевірити всі. Не смертельно, але трохи долговато і втомлює. Чи не можна якось вирішити питання простіше? Наприклад, спеціальною програмою, на зразок антивіруса?

Можна. Тільки, швидше за все, антивірус саме тут не допоможе, тому що подібна «реклама» класифікується більше як шпигунське програмне забезпечення. Слід встановити саме хорошого «антишпигуна». Наприклад, може допомогти Spyware Doctor — відмінна програма, повноцінно забезпечує захист комп’ютера в реальному часі від дії троянів, реклами Trust Rating і шпигунських модулів, при цьому споживаючи зовсім небагато ресурсів.

Якщо раптом і шерстити всі ярлики і налаштування браузерів (а краще, нагадаємо, ще й реєстр) — не варіант, і програма теж не допомогла відключити Trust Rating, тоді спробуйте вчинити подібно до того, як надходять з дешевими речами — зламалася, так на смітник і беремо нову-чистеньку. Тобто видаляємо браузер(и) і встановлюємо їх заново. Це допомагає вже в переважній більшості випадків, тільки при видаленні краще буде взагалі видалити всі файли і папки браузерів, для гарантії того, що «очистилися від пошкодженого минулого».

Ну і на самий крайній випадок можна просто перевстановити операційну систему. Тобто, в певному сенсі, почати для вашого комп’ютера взагалі нове життя. Вже у такому випадку (особливо, якщо ви самі або за допомогою спеціаліста і вінчестер перед цим отформатіруете) — практично стовідсоткова гарантія лікування і видалення від Trust Rating. Але в такому випадку не забудьте зберегти і перезаписати всі потрібні дані.

Вдалої роботи!