Відповідь на це питання неодназначный, тому розглянемо його з різних кутів. Почнемо з класифікації віддалених сторінок. Потім розглянемо видалити віддалену сторінку зі списку ваших друзів. А в підсумку поговоримо про те, чи можна повністю видалити сторінку Вконтакте, адже після видалення як мінімум залишається згадка про сторінку. Про процес видалення сторінки я писав тут.

Класифікація віддалених сторінок

Віддалена сторінка може знаходиться в різних стадіях. Якщо користувач просто видалив свою сторінку, то у нього протягом півроку існує можливість відновитися Вконтакте і його сторінка виглядає так:


По закінченню цього терміну Вконтакте чистить мертві сторінки і наступна стадія буде —


Таку сторінку відновити вже неможливо, доведеться створювати нову. Також сторінку можуть заморозити за підозрілу активність, наприклад за розсилку спаму. Звести її можливо, підтвердивши свій номер телефону і змінивши пароль.


Однак через постійне отримання заморозки або за високу ступінь тяжкості правопорушення адміністрація Вконтакте може прийняти рішення про видалення вашої сторінки безповоротно.

Видаляємо віддалену сторінку зі списку друзів

Серед користувачів у вашому списку друзів напевно є неактивні сторінки, які ви можете видалити, щоб вони просто так не висіли у вас в друзях. Дізнатися скільки у вас заблокованих і віддалених друзів за допомогою програми SearchLikes. Видалити їх теж нескладно — знаходимо потрібного друга в списку і вибираємо Прибрати з друзів.

Як повністю видалити сторінку Вконтакте?

Повністю сторінку видалять через 6 місяців, а щоб назовсім розірвати зв’язок зі сторінкою, перед видаленням слід видалити з друзів і змінити ім’я та прізвище на ніяк не пов’язану з вами.
Таким чином, ви оборвете всі канати і вже не повернетеся до своєї сторінки. Я постарався максимально просто і коротко розглянути дану тему, є питання — ласкаво просимо в коментарі.