Вітаю всіх. Сьогодні я вам розповім і покажу, як видалити в вк відео по одному і все відразу. Схожу операцію ми з вами проводили, коли видаляли музику з вашої сторінки Вконтакте.


Спосіб перший

Мабуть, велике ліричний вступ пропустимо і перейдемо відразу до справи. Щоб видалити відео в ВК необхідно:

1. Заходимо на сторінку і в лівому меню вибираємо «Мої відеозаписи».


2. Відкриється список всіх раніше завантажених вами відеороликів. Знаходимо той, від якого ви бажаєте позбутися, і наводимо на нього курсором миші, але не натискаємо.

Після наведення у верхньому правому куті з’являться два значка – олівчик і хрестик. Ви напевно вже здогадалися, що олівчик дозволяє редагувати назву та опис до відео, а ось хрестик – його видалення.


3. Тиснемо на хрестик і відео з вашої сторінки в вк віддалиться, а замість нього з’явиться напис «Відновити». Вона необхідна для відновлення ролика, який ви могли видалити зовсім випадково. Тільки врахуйте, що ця кнопка «Відновити» зникне відразу ж після того, як ви перезавантажте сторінку. Тому будьте уважними.

Спосіб другий

Тепер давайте розглянемо методику видалення всіх ваших відео з ВКонтакте одночасно. Для цього нам знадобиться програма Vkbot. За допомогою неї можна позбутися хоч від 500 роликів всього за кілька хвилин.

Розробники цієї програми надають її абсолютно безкоштовно, але щоб ви не ходили далеко» я викладу її для скачування нижче:

vkbot_3.7.8.rar [616.47 Kb] (скачувань: 2012)

Скачали? Тоді запускаємо. Авторизовываемся у вашому акаунті (вводимо логін і пароль і натискаємо кнопку «Вхід».


У вас на екрані з’явиться напівпрозоре вікно з різними кнопками. Натискаємо «Профіль» > «Чистка» > «Видалити Медіа» > «Видалити всі відеозаписи».


Після чого з’явиться діалогове вікно підтвердження видалення. Тиснемо кнопку «Так», якщо згодні видалити всі відеозаписи з вашого акаунту у вк.

На цьому все, все відео, які ви раніше завантажували у Вконтакте пропадуть.

Спосіб третій

Існує також ще один спосіб видалення вк відео. Він здійснюється за допомогою спеціального розширення для браузерів VKOpt. Собі ж я встановив його на Хром.

Отже, відкриваємо знову вашу сторінку в вк. Заходимо у відеозапису. У самому верху, біля кнопки “Перегляд коментарів” знаходимо невелику “кнопочку – галочку” і тиснемо по ній. У списку, що з’явиться вибираємо команду “Видалити все“.


Потім підтверджуємо видалення натисканням на кнопку “Так“.


От і все. Відео будуть видалені. Таким чином ми розглянули з вами три не хитрих і дуже легких способу видалення відео з вашого акаунту у вк.