Привіт, друзі! Думаю, у кожного з Вас на сторінці в Однокласниках є відео. Додали Ви його з комп’ютера, телефону або іншого сайту – не важливо. Головне, що воно з якоїсь причини, втратило свою актуальність, може Вам просто стало не цікавим або навіть компрометує Вас певним чином.

Про те, як додати відео Однокласники, ми вже говорили, статтю можна прочитати, перейшовши за посиланням. Сьогодні ми з Вами розберемося з питанням, яким цікавиться чимала кількість користувачів: як можна прибрати відео зі своєї сторінки в Однокласниках.

Зміст:

  • 1 Видаляємо відео зі своєї сторінки в Однокласниках
  • 2 Як видалити відео в Однокласниках з телефону на Андроїд

Видаляємо відео зі своєї сторінки в Однокласниках

Отже, щоб видалити непотрібне відео зі свого профілю в Однокласниках, зайдіть на свою сторінку і натисніть на кнопку «Відео» у верхньому меню.

Тепер у списку ліворуч виберіть пункт «Моє відео» і клацніть по ньому. Розгорнеться невелике підменю.

Якщо залишитеся на пункті «Моє відео», то у вікні по центру відкриється список всіх роликів, які Ви додавали з комп’ютера, телефону або іншого сайту. Клікнувши по пункту «Відео з нотаток», розгорнеться список всіх записів, які Ви додавали через замітки. Якщо перейдете на пункт «Мені сподобалося», побачите записи, під якими Ви ставили «Клас».

Тут Ви можете відкрити список тих відеозаписів, які переглядали на сайті. Для цього виберіть пункт «Історія перегляду». При необхідності, непотрібне можете видалити, або ж і зовсім очистити весь список, натиснувши на кнопку «Очистити історію» в правому верхньому кутку.

Після того, як знайдете непотрібне відео, наведіть на нього мишкою. У правому нижньому куті з’явиться кошик «Видалити», натисніть на неї.

Потім просто підтвердіть видалення відео.

Як видалити відео в Однокласниках з телефону на Андроїд

Для тих, хто звик користуватися мобільним додатком Однокласники, дії будуть наступні. Відкриваємо бічне меню і клацаємо за пунктом «Відео».

Перейдіть вгорі на вкладку «Мої». Там буде список всіх відео, які Ви додавали в свій профіль. На вкладці «Класні» Ви знайдете відео, під якими ставили «Клас». Далі знайдіть те, яке потрібно видалити, і натисніть навпроти нього на три точки в правому верхньому куті.

Виберіть зі списку пункт «Видалити».

Далі підтвердити видалення, натиснувши на відповідну кнопку.

Як бачите, нічого складного немає. Сподіваюся, у Вас вийшло видалити непотрібну відеозапис в Однокласниках з комп’ютера або телефону Android.

А, може, і це буде Вам цікаво: