Пару тижнів тому я,як завжди, «копирсався» в адмінці сайту, щось правил, щось міняв. Намагався зробити зовнішній вигляд сайту більш приємним Вашим очам.

Під час того, коли я зберігав резервну копію файлу style.css я помітив, що остання версія файлу відрізняється від передостанньої розміром. Свіжий файл перевищував розмір минулого аж в 3 рази. Прописати стільки нових стилів було неможливо, значить щось там зникло чужорідне, подумав я.

І виявився правий. Всередині файлу було прописано і закодовано 3 посилання. І ці посилання вели на cityadspix.com. Видаливши ці посилання, я заспокоївся, проте корінь проблеми усунутий не був.

Через тиждень при публікації нових текстів на сайт замовника я раптом помітив, що в абсолютно новому тексті перебували зовсім «ліві» посилання. Спочатку я, звичайно, розгубився, не знав на що і грішити, то на зламану адмінку, то на копірайтера.

Однак ці посилання бачив тільки я, а це говорить про те, що корінь проблеми сидить на моєму комп’ютері.

Перше, що я зробив, це перевірив систему на віруси, однак результатів це не дало. Погортавши інтернет, я знайшов користувачів зі схожими проблемами.

Що таке cityadspix.com

Перш, ніж я розповім Вам як видалити cityadspix.com вірус, давайте розберемося що він із себе представляє.

Cityadspix.com — це СРА (Cost Per Action) мережа, в якій вебмастера, збирають трафік недобросовісними способами, наприклад установкою скриптів на чужі сайти. За рахунок таких скриптів з’являються посилання в коді сайту, завдяки яким, кількість переходів на сайти замовників в СРА мережі зростає.

Cityadspix як видалити

Як я вже писав вище, мій антивирусник NOD32 ніяких проблем не виявив, тоді я почав проблему вручну.

Серед процесів нічого схожого на назву Cityadspix я не помітив. Пошук в реєстрі теж ні до чого не привів, хоча деякі користувачі радили пошукати в ньому файли cityadspix або love-click і їм це допомогло, спробуйте, може і Вам це допоможе.

Мені ж допомогло наступне: є такий сайт torrent-tv.ru. На ньому можна дивитися різні телевізійні програми. Для перегляду такого телебачення встановлюється комплект додатків, плеєра і програм ACE Stream. По всій видимості цей продукт зловмисники і зламали.

Все, що я зробив це зайшов до «Програми та компоненти», знайшов програму ACE Stream і видалив її. А також зайшов до розширення мого браузера Google Chrome і знайшов додаток від цього ж виробника — це був Magic Player. Його я теж видалив.

Після цього «чужорідних» посилань на сайтах я більше не зустрічав. Сподіваюся моя історія допоможе Вам позбавитися від небажаного програмного додатка від Cityadspix.com. Однак я не стверджую, що цей спосіб універсальний, бути може, джерело зарази знаходиться на вашому комп’ютері в іншому місці. Дякую за увагу!!!