Як видалити вірус з телефону Android

З розвитком можливостей смартфонів стало легше їх використовувати для серфінгу в інтернеті. Але це спричинило за собою проблеми з вірусними зараженнями. Зловити вірус на смартфон дуже легко-достатньо просто завантажити якийсь файл з неперевіреного ресурсу, прийняти інформацію по блютуз або відкрити SMS/MMS з невідомого номера.

Видалення вірусу

Навіть якщо користувач дуже уважно ставиться до завантаження інформації на телефон, то все одно можна заразити систему вірусом, від цього абсолютно ніхто не застрахований. Як видалити вірус з андроїда буде детально розглянуто в даній статті.

Як видалити вірус з телефону Android

 • Першим кроком необхідно підключити гаджет до комп’ютера і просканувати його за допомогою встановленої на комп’ютер антивірусної програмки. Насправді – це найбільш ефективний і правильний спосіб. Антивірус повинен швидко знайти і видалити всі шкідливе ПО.
 • Наступним кроком буде повернення на смартфон стандартних налаштувань. Перед цим краще зберігати всі важливі дані на який-небудь сторонній флеш-накопичувач, а потім виконати синхронізацію.
 • Після синхронізації необхідно встановити на смартфон антивірусне ПО. Краще всього вибирати популярні надійні програмки, наприклад, від лабораторії Касперського або Avast. Даний софт не тільки допоможе захистити смартфон від вірусів, але і заблокує можливі дзвінки і відправку СМС-повідомлень на всілякі короткі номери, що дуже заощадить гроші і нерви власника гаджета.
 • Один з найбільш поширених вірусів останнім часом – це блокування екрану банером. Для його видалення власникові пристрою на Андроїд пропонується заплатити, але ця міра не призведе до видалення. Видалити шкідливий вірус можна наступним способом:

  • Підключається гаджет до комп’ютера і видаляємо всі файли у форматі АРК, які викликають підозру або ті, що ви, взагалі, самі не встановлювали. Їх можна знайти в папці system/app. Видалення виробляємо поєднанням клавіш Shift і Delete. Це видалить файли без можливості їх відновлення в майбутньому.
  • Після цієї процедури виконуємо перезавантаження пристрою soft reset. Її можна зробити, просто, від’єднати акумулятор.

  Як видалити вірус з телефону Android

  • Тепер в самому гаджеті видаляємо всі програми, які викликають підозри робимо бэкапирование збережених даних.
  • Якщо перші пункти не допомагають, то доведеться робити hard reset. Це поверне смартфону всі заводські налаштування і призведе до повної втрати всієї інформації, тому бажано заздалегідь зберегти їх. Як повернути гаджету заводські налаштування потрібно дивитися в інструкції, оскільки для кожної моделі процедура виконується по-різному.  Поділися з друзями: