Багато замислюються про те, що робити, якщо на сучасному смартфоні під управлінням операційної системи Android з’явилися віруси, і з-за цього він почав сильно пригальмовувати. Виявилося, що довгий час, мобільна операційна система давала багатьом людям розчарування, і ніхто не розумів, як з цим боротися.

Виявилося, що по-перше, потрібно визначитися який вірус з’явився на смартфоні, а потім вже шукати метод усунення потенційної загрози. Зараз в основному виділяють такі віруси, як: віруси здирники, віруси – банери, трояни, і ті віруси, які вбудовані у програмне забезпечення смартфона.

Як видалити троян через власний комп’ютер?

Виявилося, що провести очищення вірусу трояна через підключений комп’ютер не складе праці. І для виконання цих дій не потрібно мати спеціалізовані права. Завдяки одній очищення можна досягти хороших показників. Якщо під час роботи з телефоном, ви помічаєте, що у фоновому режимі виконується невідомий вам процес, то значить, ви підхопили цей злісний вірус на свій пристрій. Ось інструкція, що дозволяє впоратися з проблемою.

1) Підключення смартфона до комп’ютера з режимом «Накопичувача».

2) Відкриття на комп’ютері антивірусної програми, яка буде проводити перевірку всіх папок і файлів
3) У меню випадаючого списку вибрати папку, яка буде відображати планшет або смартфон
4) Дочекатися закінчення процесу сканування, щоб дізнатися, яка з папок є зараженою, а після видалити її.

Видалення вірусів вбудованих в систему

Як дізнатися, що з’явився подібний вірус? Виявилося, зробити це досить легко, це можна помітити по споживанню ресурсів. Виявилося, що навіть у вимкненому стані, коли не відкрито багато програм, телефон споживає велику кількість ресурсів, або деякі функції смартфона перестали бути активними.

Видаляти подібні віруси можна відразу кількома актуальними способами. Це може бути видалення через комп’ютер або видалення з самого пристрою. Щоб видалити вірус, не використовуючи підключення до комп’ютера, потрібно завантажити на пристрій офіційний, надійний антивірус, встановити її, і запустити перевірку, щоб була виявлена заражена програма.

Якщо за допомогою смартфона не було нічого виявлено, можна ще скористатися рішенням з використанням комп’ютера. Для цього на комп’ютері повинен бути встановлений будь-популярний антивірус, а також програма, що має назву Android Commander. Саме вона надає можливість управляти всіма процесами, які було запущено на смартфоні.

Як видалити вірус – банер з телефону?

Виявилося, ці типи вірусів підхопити легко, якщо ви часто сидите вільний час в інтернеті, і у вас не було встановлено блокувальника реклами, то є ймовірність, що вірус заліз у вашу операційну систему. Видалення такого вірусу відбувається звичайним методом.

По-перше, необхідно просканувати систему будь-яким відомим антивірусом. По-друге, видалити знайдене шкідливе додаток. По-третє, перейти в папку, де містяться всі дані смартфона. І останнє – це необхідно очистити історію браузера, і почистити кеш, для цього потрібно використовувати програму Android Commander.

Як видалити віруси вимагачі?

Виявилося, що будь-який вірус-вимагач може блокувати працездатність всього смартфона. І щоб розблокувати цей смартфон, потрібно будь-якими методами заплатити певну суму грошей, яку зловмисники вимагають від людини. Але виявилося, що платити їм не обов’язково, є альтернативне рішення, зараз ми з вами розглянемо його.

1) Підключаємо телефон до комп’ютера
2) Переводимо смартфон в режим Відновлення. Для цього потрібно натиснути на кнопку яка збільшує гучність і кнопку включення телефону.

3) у вікні, що відкриється потрібно вибрати такий пункт, як wipe data/factory rest та перейти до нього.

4) Тепер натискаємо на клавішу ОК, і наш телефон почне перезавантаження
5) Тепер з допомогою комп’ютера відформатуйте всі розділи вашого смартфона, щоб він був повністю чистим.
6) Дочекайтеся повного включення телефону, і переконайтеся, що він працює коректним чином.

Насправді цей метод добре зарекомендував себе у всіх випадках, адже він показав наскільки можна легко очистити телефон від різних загроз, використовуючи лише базові функції. Виявилося, що процес «Відновлення» скидає весь телефон до заводських налаштувань, а це означає лише те, що все відбувається в автоматичному режимі, значить, чоловік ніде не зможе зробити помилку. Щоб це перевірити, досить скористатися базовими налаштуваннями, і переконатися в тому, що все налаштовано коректно, і не виникає жодних проблем, які доставляють незручність людині.